Як прати фіранку, щоб потім не треба було гладити. Поради досвідчених господинь

Більшість господинь стикаються з такою проблемою, як прасування фіранок після прання. Це доволі тривалий процес, який вимагає зайвого часу. Однак, розумні господині не люблять витрачати свій дорогоцінний час, тому знайшли вихід з цієї ситуації. Вони знають, як потрібно прати фіранки, щоб після висихання вони були такими ж рівними, як після прасування.

Прання фіранок.

Спочатку, варто обрати відповідний режим прання, що відповідає типу тканини. Якщо у пральній машині немає режиму для фіранок, тоді обирайте режим делікатного прання.

Віджимати потрібно на мінімальних оборотах, а ліпше — взагалі їх вимкнути. Після закінчення прання, потрібно негайно виймати фіранки. Вони повинні бути мокрими, а не вологими. Найкраще сушити фіранки горизонтально на підлозі чи дивані, попередньо застеливши, в якості основи, махровими рушниками або іншою щільною тканиною.

Як тільки зайва волога з фіранок вбереться рушниками, тоді їх можна вішати на карнизи. Якщо вони ще вологі — проблеми в цьому не має. Варто просто відчинити вікно на провітрювання, завдяки свіжому повітрю вони швиденько висохнуть.