Як працює Бумеранг долі. Гарна та повчальна притча, яку будете пам’ятати ще довго

Ця подія відбулася на початку 20 століття в Шотландії. По дорозі додому, фермер почув крики благання на порятунок. Він кинувся на поміч та побачив, як хлопчик тоне в трясовині болота. Не розгубившись, фермер дістав товстого сука та протягнув його до хлопчини. Той, взявся за палицю та був врятувався від загибелі. Він тремтів та постійно плакав.

Фермер запросив його до себе додому, щоб той зміг заспокоїтися, помитися та обсохнути. Однак, хлопчик відмовився, бо його вдома чекав батько. Подякував своєму спасителю та вирушив додому.

Наступного дня до фермера прибув пан. Він вийшов з гарної карети та запитав, чи це він допоміг врятуватися його сина.

Фермер відповів, що це був він. Пан спитав, скільки чоловік хоче грошей за його порятунок, але фермер образившись сказав, що так вчинила б кожна людина, якби була на його місці.Батько врятованого заперечив, що не може не віддячити. Він побачив сина фермера та запропонував вивчити його в Лондоні за його кошти. Так й збулося, після закінчення школи, син спасителя вивчився в медичному університеті та згодом прославився на увесь світ, відкривши пеніцилін.

Перед війною, син того дуже багатого чоловіка потрапив в лікарню Лондона. У нього була тяжка форма пневмонії. І саме за допомогою пеніциліну його життя було врятоване. Той багатий чоловік був Радольф Черчилль, а хлопчину, якого врятував фермер, звали Уінстон Черчилль.

Згодом він заявив, що всі вчинки, які б ти не зробив, повертаються бумерангом.