Як правильно прати пуховик в пральній машині, щоб не пошкодити його

З настанням холодів чи снігу необхідно утеплятись. Найбільш розповсюджений зимовий верхній одяг — це пуховик. Щоб напередодні холодів не лишитись без верхнього одягу, пропонуємо ознайомитися з правилами належного прання, сушіння та підготовки пуховика.

Перш за все ознайомтесь з інструкцією на пуховику, де вказано чи дозволене машинне прання. Якщо ні, тоді обмежтесь ручним пранням для збереження одягу. Якщо дозволено машинне прання, то необхідно придбати хоча б 5 тенісних м’ячів та засіб для прання пуховиків, адже від звичайного прального порошку на тканині залишаться розводи.Спеціальним мийним засобом обробіть найбрудніші місця, щоб бруд краще відіправся. Вийміть з кишень усе, що могло там лишитись, застебніть ґудзики та блискавки й заклейте липучки. Виверніть пуховик навиворіт.

Режим прання, що найкраще підійде для пуховика.

Це може бути як спеціальний режим для пуховика, що є в багатьох машинках, так й режим делікатного прання. Також, важливо, щоб вода була не теплішою за 30 градусів й обов’язково увімкніть додаткове полоскання. Не забудьте й про віджим! Щоб не збити наповнювач в пуховику, вимкніть цю функцію на час прання.Сушити пуховик теж потрібно правильно.

Перед тим, як повісити пуховик сохнути, розстебніть ґудзики та блискавки, кишені виверніть й руками розгладьте куртку. Повісьте на вішалку та дайте в такому положенні самостійно стекти й висохнути. Не пришвидшуйте процес використанням фену чи розміщенням на батареї!

Як правильно прати пуховик в пральній машині, щоб не пошкодити його