Як правильно приготовити добриво з хліба, та які рослини ним підживлювати

Хліб є в кожному домі, але його можна використовувати не лише за призначенням, а й в якості добрива для рослин. Хлібна закваска покращить ґрунт та активізує корисні мікроорганізми.

Підживлення помідорів.

Помідори позитивно реагують на добриво з хліба. В ньому містяться дріжджі, які активізують ріст коренів та покращують обмін речовин в рослинах. Для приготування добрива залийте нарізаний хліб водою та залиште на пару днів бродити. Розведіть настій водою та полийте рослини під корінь. Помідори стануть стійкими до хвороб та врожаю буде більше.

Підживлення огірків.

Настій з хліба зробить корені огірків міцними та допоможе наростити нові пагони. Якщо регулярно підживлювати огірки цим добривом, плоди будуть більш соковитими та смачними. Для приготування добрива візьміть чорний хліб, в якому багато корисних речовин. Залийте його водою та залиште на пару днів. Процідіть та полийте рослини.

Підживлення квітів.

Хлібне добриво дуже корисне для троянд, герані та фіалок. Він покращує цвітіння та робить квіти більш яскравими й здоровими. Використовуйте хлібне добриво з розумом, щоб не перенасичувати ґрунт. Настій готується в співвідношенні 1:1. Поливайте рослини під корінь.

Підживлення кімнатних рослин.

Добриво з хліба позитивно впливає на фікус, драцену та спатифілум. Хліб покращує структуру ґрунту та активізує розвиток рослин. Після підживлення хлібом кімнатні рослини будуть зеленими та здоровими. Залийте сухий чи свіжий хліб водою та залиште на пару днів.

Підживлення ягідних кущів.

Малину, аґрус та смородину, також, нерідко поливають настоєм з хліба. Він зміцнює корені рослин та підвищує рівень врожайності. Ягоди ростуть великими та солодкими. Настій для ягідних чагарників готується у великих кількостях, щоб вистачило на всі рослини.

Ґрунт.

Хлібне добриво позитивно впливає на структуру ґрунту. Дріжджі та корисні мікроорганізми допомагають краще розкладатися органічним речовинам, покращують аерацію та водопроникність. Найкраще використовувати таке добриво для щільних та важких ґрунтів, що відчувають нестачу кисню. Хлібне добриво підвищує родючість ґрунту та створює сприятливі умови для розвитку рослин.

Правила приготування добрива.

Щоб приготувати хлібний настій, використовуйте свіжий або сухий хліб. Найкраще обирати чорний, бо в ньому найбільше корисних речовин. Залийте хліб водою в співвідношенні 1:1 та залиште на пару днів для бродіння. Розведіть настій водою в співвідношенні 1:10.

Не забувайте, що добриво з хліба слід використовувати в розумних кількостях, щоб не перенасичувати ґрунт. Підживлення проводиться раз на місяць. Стежте за реакцією рослин та корегуйте частоту використання. Найкраще проводити підживлення під час активного розвитку рослин та перед цвітінням.

Як правильно приготовити добриво з хліба, та які рослини ним підживлювати