Як правильно садити кріп, щоб він був густий та темно зелений

Зазвичай, щоб зійшов кріп, потрібно не менше двох тижнів. А інколи він взагалі не сходить. Але є два відмінні засоби, за допомогою яких, гарантовано зелень проростає, навіть на протязі трьох днів. Тай й складного у цьому нічого немає.  Домашній кріп завжди кращий, бо росте без хімічного добрива.

За таким методом, кріп можна виростити на грядці та підвіконні.

Спочатку потрібно видалити ефірну олію з насіння.Спосіб №1. Замочуємо насіння кропу хвилин на 15 в горілці. Вона позбавить насіння від ефірної олії. Далі промиваємо його чистою водою, підсушуємо до сипучості. Тепер можна сіяти.

Спосіб №2. У тканинний мішечок кладемо насіння укропу, зав’язуємо на вузол та опускаємо по дві секунди у окріп, потім у холодну воду. Так повторюємо разів 10-15.

Насіння в мішечку залишаємо на два дні. Мішечок повинен бути весь час вологим, можна покласти його у поліетиленовий пакет.Правило висадки насіння кропу у ґрунт.

На грядці розсипаємо перепрілий перегній та деревний попіл й відразу потрібно перекопати її. Можна відразу сіяти кріп чи будь-яку зелень. Висіваємо насіння кропу ріденько на глибину 10 мм. Тоді він виросте розкішніший та у більшій кількості. Щоб кріп проріс швидко, накриваємо його покривною тканиною.