Як правильно садити цибулю під зиму, щоб мати гарний ранній врожай

Цибуля є головною з культур, яку садять на городі. Висаджують її восени або навесні.

Дотримуючись порад правильної висадки цибулі восени, можливо вже у середині літа збирати врожай. Під час висадки цибулі на зиму, вона загартовується холодом, стає стійкою та не піддається захворюванням. Навесні, коли тільки спадає сніг, овоч вже проростає. Але для того, щоб отримати великі цибулини, потрібно використовувати насіння, розмір яких становить менше ніж 2 см. Якщо насіння більше за розміром, то воно порадує весною лише зеленим пір’ям. Садити насіння потрібно у ґрунт, але не забудьте утеплити грядку якимось матеріалом.

Правила посадки сіянки.

Цибулю-сіянку садять дивлячись на погодні умови. Краще саджати її до перших холодів. При денній температурі + 5 можна вже висаджувати, але не раніше, бо вона може прорости та її вразить мороз. Для осінньої посадки обирайте сорти, які гострі на смак. А для посадки весною, краще обрати солодкі сорти цибулі. Сорти зимової цибулі: Шекспір, Саншайн або Радар.

Правила посадки зимової цибулі.

Садіть цибулю, щоб відстань між нею становила 6-7 см, а між рядами 15 см. Доглядати за цибулею взимку не потрібно, бо вона в цей час спить. Коли прийде весна, тоді овоч обробляють, так само як посаджену навесні.