Як правильно вибрати кавун. Головні правила, які мене ні разу не підводили!

Кавун — самий довгоочікуваний і улюблене всіма атрибут літа.

Вибрати стиглий і смачний плід часом здається просто неможливою справою. У продажу буває така величезна кількість арбузів, що просто очі розбігаються від розмаїття, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ми поділимося з вами секретом, як вибрати найбільш стиглі і смачні плоди! Тепер ви ні за що не розгубитеся при виборі кавуна.

Як вибрати кавун

За розміром

Необхідно остерігатися величезних арбузів. На жаль, наш клімат не сприяє вирощування на полях плодів гігантських розмірів. Отже, є велика ймовірність, що такі кавуни були штучно підкормлені добривами.

За жовтою плямою

Така особливість є відмінною ознакою стиглого плоду. Чим жовтіше пляма, тим смачніше і солодше вибраний кавун.

За статевою ознакою

Мало хто знає, але кавуни можна розрізнити за статевою ознакою. «Хлопчики» — більш великі і витягнуті, а «дівчата» — поменше і злегка приплюснуті. «Дівчатка» — більш солодкі.На стук

Зрілий плід часто видає гучний звук при постукуванні. Для перевірки на стиглість необхідно стиснути кавун з двох сторін. Якщо плід трохи потріскує, значить, він вже дозрів і готовий до вживання.

За хвостом

Жовтий сухий хвостик є відмінним показником стиглості плоду. Зелений же, навпаки, свідчить про те, що кавун був зірваний рано.

На запах

Шкірка кавуна повинна виділяти яскраво виражений свіжий запах. Якщо вона взагалі не пахне, значить, такий кавун, швидше за все, не був вирощений природним шляхом.