Як правильно вибрати мандарини, та на що слід звернути увагу

Мандарини – це джерело вітаміну С, натуральних флавоноїдів та антиоксидантів. Вони зміцнюють імунітет та уповільнюють процеси старіння. Тому, в сезон цього фрукту, потрібно наситити ним організм досхочу. Але, щоб вони дійсно приносили користь, потрібно правильно їх вибирати.

  1. Шкірка.

Шкірка мандарина не повинна мати липкого шару. Ця липкість свідчить про обробку етиленом, який дуже шкідливий для організму. Тому, перед вживанням, обов’язково мийте фрукти, щоб не отруїтися цим хімікатом.

  1. Зовнішній вигляд мандаринів.

Якісні мандарини мають однотонний колір, природний блиск та трішки шорстку шкірку. Зелені плями свідчать про захворювання фруктів, а штучний блиск про обробку від грибкової інфекції.  1. Переморожені мандарини.

Фрукти, які піддавалися впливу низької температури, можна визначити таким методом. Натисніть пальцем на шкірку мандарину, залишиться ямочка та поверхня стане вологою. У якісного фрукта, шкірка в мить вирівнюється.

  1. Паразити.

Мандарини можуть бути уражені личинками плодової мухи, які викликають сильне отруєння. Вони локалізуються в шкірці, особливо в місцях, які вже почали гнити.

 

Як правильно вибрати мандарини, та на що слід звернути увагу