Як правильно вибрати масло для дітей. Корисні поради для батьків.

Як правильно вибрати продукт?

Дитина любить хліб з маслом, але як правильно вибрати продукт? За складом одне і теж написано: вершки з коров’ячого молока, жирність 72-82 %. Консистенція різна: при кімнатній температурі одне м’яке, інше — тверде, інформує Ukr.Media.

Яке вибрати масло для дитини? Цим питанням задається кожен батько. Адже багато малюків люблять хліб або булочку з маслом до чаю або на сніданок.

Вибирайте масло вищого ґатунку, без добавок

  • Це дорослим людям з віком корисно знижувати кількість холестерину, тому добавка рослинних олій в продукті має якийсь сенс. Дітям же такі додаткові інгредієнти ні до чого, тому що рослинні олії перед введенням їх у вершкове масло піддають спеціальній обробці (гідрогенізації). Це шкідливо для печінки і підшлункової залози дитини.
  • Консистенція якісного масла без добавок повинна бути дуже щільною. Коли ви дістанете його з холодильника, воно повинно бути твердим, — а в маслі з добавками при натисканні пальцем легко утворюється невелике поглиблення. При кімнатній температурі якісний продукт перший час залишається дуже щільним. Його можна більш або менш легко намазати на хліб тільки через пів години.
  • Зверніть увагу: якщо масло апетитного яскраво-жовтого кольору, значить, у нього доданий барвник. Натуральний колір — білий, але не білосніжний, а злегка жовтуватий.Як правильно вибрати масло для дітей. Корисні поради для батьків.