Як приготувати ефективний розчин від фітофтори. Щоб не зогнив увесь врожай

Кожен городник, вирощуючи помідори, стикався з такою проблемою, як фітофтороз. Це дуже небезпечне грибкове захворювання, яке вражає рослину в усіх фазах розвитку. Якщо вчасно не почати боротьбу з цим захворюванням, то можна залишитися без врожаю.

Пропонуємо дізнатися про «секретний» розчин, який допоможе швидко позбутися від фітофтори на помідорах.

Як приготувати ефективний розчин від фітофтори?

Перша ознака фітофторозу — це чорні плями на помідорах. У цьому випадку, потрібно швидко почати обробку рослин «секретним» розчином, основним інгредієнтом якого є крохмаль.

Для  приготування ефективного розчину, для початку потрібно розчинити 1 ст. л. крохмалю у невеликій кількості води. Потім, в каструлю налити 1 л. води, поставити на плиту та довести до кипіння. В киплячу воду додати крохмальну суміш та варити до готовності, регулярно помішуючи. В готовий охолоджений «кисіль» додати 5 мл. йоду, добре перемішати та ще розбавити водою, щоб загальний об’єм становив 10 л. рідини.

Спосіб використання «секретного» розчину.

Щоб захистити помідори від фітофтори, їх потрібно обробляти саморобним розчином щонайменше 1 раз в 14 днів. Даний ефективний розчин можна використовувати разом з іншими підгодівлями, окрім молочних. Обробляти цим засобом помідорні кущі можна, навіть, в сонячну погоду — крохмальний розчин не обпалює листя та плоди. Плюс цього розчину — це натуральність, безпечність та ефективність.