Як привчити дітей вчасно лягати спати? Усім батькам на замітку

Люди часто почали змінювати свої звички, особливо це стосується малолітніх дітей. Старше покоління, у свій час, вже о 21:00 годині були в ліжку, а сучасні діти навіть слухати про це не хочуть.

Діти, які додержуються правильного режиму сну, більше можуть концентруватися на уроках та краще засвоюють учбовий матеріал. Значним плюсом є те, що вони з таким режимом в своєму подальшому дорослому житті, будуть мати менший ризик захворіти хворобою Aльцгeймера. Лікарі вважають, що тільки здоровий сон та фізичне навантаження, вбережуть людину від цієї хвороби.

Формувати звички своєї дитини повинні її батьків. Весь день всі дорослі та діти зайняті, тому все спілкування переноситься на вечірні часи. Важливо знати, що діти звички переймають у  дорослих, тому ви повинні стежити за режимом дня своєї дитини. Це добре може позначитися в майбутньому на психічному та фізичному здоров’ї.



Як cформувати правильні звички та привчити дітей вчасно лягати спати?

Для цього вся сім’я повинна слідувати цьому режиму. Коли ваші діти чують після відбою голоси, бачать світло у щілинах дверей, то вони автоматично роблять свої висновки, що правила порушувати можна.

Є ще гарне рішення – перед сном читати дітям цікаву книжку. Вони  будуть знати: читання книжки, значить пора вже лягати всім спати.

Зробіть перед сном у квартирі тепле нічне освітлення, психологи вважають, жовте тепле світло може розслабити та допомогти дітям приготуватись до сну.



До сну відключіть та приберіть всі свої гаджети. Якщо ви часто будете вночі перевіряти їх, це дуже поганий приклад для ваших дітей, вони обов’язково, будуть за вами  повторювати ці недобрі звички.
Не забувайте про зайняття спортом. Всі діти дуже люблять гратися ввечері, тому було б корисно разом з дітьми проводити гуртове тренування, засинати ваші діти будуть миттєво.
Ці правила прості та доступні для будь-якої сім’ї, тому не варто нехтувати ними. Корисна звичка вчасно лягати спати, дасть добрі результати в майбутньому. Ці звички у таких дітей формують у подальшому дорослому житті впевненість, фізичне та емоційне здоров’я.