Як просто та швидко позбутися павуків на городі та в будинку. Дієві методи

Павук — це звичний мешканець в живій природі. Їх існує на планеті величезна кількість видів. Зустрічаються вони в садах та будинках й для людини вони безпечні. Харчуються павуки іншими комахами — мухами, мошками та комарами. Але коли вони часто потрапляють нам на очі — це дратує.

Павуки в приміщеннях.

Їх розділяють по трьом видам: павуки-сінокосці довгоніжки, павуки-бродяги, які  не плетуть павутину, чорні або сірі домашні павуки малого розміру 1,5 см.До будинку вони залазять через віконні кватирки, щілини у підлозі чи спускаються з горища. Живуть у пилюці, темних та вологих місцях.

Там де весь час прибирають, павуки не мешкають. У підсобках, спорожнілих комірчинах, сарайчиках та в садах їх стихія.

Садові павуки є найкращі помічники. Вони виловлюють різних комах, гусінь, листовійку, попелицю, клопів та багато інших шкідників.Павуки, що не живуть на деревах та кущах, а селяться на землі, називаються тарантулами. Вдень вони сидять по нірках, а вночі очікують комах назовні біля входу. Активність вони проявляють з ранньої весни й до початку зими. Зимують тарантули у норі, закриваючи вхід, а коли тепліє відкривають. Коли зачіпають цього павука, він може стрибнути на 10 см у висоту та вкусити. Місце укусу дуже болюче та в багатьох випадках викликає гарячку, тому контактувати з ним не варто.

Як позбутися павуків.Щоб не зустрічати павуків можете вдатися до наступних заходів.

  1. Проводьте в приміщенні регулярне та ретельне прибирання.
  2. Старі будівлі відремонтуйте, павукам не подобається запах фарби та клею.
  3. Також, їх можуть відлякувати цитрусові запахи. Розкладіть скрізь шкірки апельсину чи лимону й павуків більше не побачите.
  4. У воду додайте декілька крапель олії м’яти перцевої й побризкайте місця де проживають павуки. Нанесіть на спонжик цю олію або олію чайного дерева чи евкаліпту та протріть нею плінтуси й лиштву в кімнатах.
  5. Закрийте свої вікна москітними сітками.
  6. У теплицях регулярно проводьте чищення затишних куточків від павутиння.
  7. В садах садіть побільше м’яти перцевої, щоб відлякувати павуків.
  8. Для знищення тарантулів, придбайте спеціальні хімічні препарати.