Як відновити орхідею, яка почала засихати. Почне квітнути з новою силою

Орхідеї нерідко можна зустріти в багатьох оселях. Однак, ці квіти потребують особливих умов, щоб правильно розвиватися. Поганий догляд призведе до висихання та загибелі квітки, але її можна врятувати, якщо дотримуватися певних умов. В такому випадку рослина зможе випустити нові стебла та бутони.

Відрізати стебло.

Спочатку потрібно зрізати зів’ялі квіти та залишити орхідею в спокої на деякий час. Для стимулювання цвітіння проведіть обрізку. Для цього відріжте сухі стебла на відстані 1 см над третім бутоном від основи.

Коренева система.

Якщо корені чорні або білі, їх слід зрізати за допомогою сектора. Також, потрібен прибрати мертве коріння. Притисніть коріння пальцями, якщо воно м’яке, значить мертве.

Пересадка.

Після обрізки та видалення коріння, стебел й пелюсток, пересадіть рослину в новий горщик з чистим субстратом. Це допоможе рослині відновити запас поживних речовин, що забезпечить цвітіння.

Температурний режим.

Поставте горщик в світлому місці, але не під прямими сонячними променями, які висушать листя. Підтримуйте температуру повітря 18-25 градусів тепла. Не залишайте рослину на протязі.

Полив.

Коріння орхідеї іноді висихає, але надмірна кількість вологи призводить до гниття. Для поливу потрібно зняти кришку з горщика та опустити в ємність з водою на 10 хвилин. Полив здійснюється водою кімнатної температури.