Як з апельсина приготовити ефективне добриво для орхідеї. Зацвіте пишним цвітом

Орхідеї — це дуже гарні квіти, які створюють затишок в оселі. Щоб вони цвіли, потрібно забезпечити їм оптимальний догляд та підживлення. Приготувати ефективне добриво можна з апельсина.

Апельсин є не лише смачним фруктом, а й цінним джерелом вітамінів та мікроелементів для рослин. В ньому міститься кальцій, магній, залізо, калій та інші мінерали.

Щоб приготувати апельсинове добриво, знадобиться 1 апельсин, вода 1 літр, цукор 1 ст. л. та дріжджі 1 ч. л. Потрібно зняти з апельсина шкірку та нарізати на дрібні шматочки. Покладіть її в банку та залийте водою. Додайте цукор та дріжджі й ретельно перемішайте. Закрийте кришкою та залиште в теплому, темному місці на 2-3 доби. Час від часу струшуйте банку, щоб вивільнити газ. Потім процідіть розчин крізь марлю.

Використовуйте добриво 1 раз на 7 днів під час активного росту та цвітіння. Перед цим розведіть розчин з водою в пропорції 1:10 та полийте рослини з лійки або пульверизатора. Уникайте потрапляння на квіти та листя, щоб не спричинити опіки. Апельсинове добриво зберігається в холодильнику протягом 2 тижнів.

Апельсинове добриво є простим та ефективним засобом для підживлення орхідеї й покращення її цвітіння. Добриво містить багато вітамінів та мінералів, що мають позитивний вплив на здоров’я рослини.