Як за допомогою Святої Хрещенської води захиститися від невдач та неприємностей

Свячена вода зцілює хвороби та позбавляє від негативу. Християни активно набирають воду на свято Хрещення та застосовують на благо собі й своїй родині.

6 січня, у церкві або відкритому водоймищі освячують воду хрестом та молитвою. Кожен вірянин може набрати води для своїх потреб з чистими помислами та молитвою подяки. В цей день, обов’язково, потрібно покаятися у гріхах у храмі або вдома перед іконостасом.

Свята вода з Хрещення від неприємностей.

Наберіть води на свято та принесіть її додому. Першим ділом напоїть родину святою водою по три ковтки. Потім, візьміть вербову гілочку або пензлик, намочіть в воді та окропіть всі кімнати в будинку, при цьому бажано читати молитву на захист.

Запаліть церковну свічку та обійдіть кожен куток окроплених кімнат – це остаточно очистить оселю від негативу та неприємностей.

Свята вода з Хрещення від невдач.

Створіть за допомогою води захисний амулет, але не можна його нікому показувати. Для ритуалу потрібно налити у широку миску трішки води та покласти амулет. Це може бути будь-яка дрібничка, яка приносить удачу та зручно її носити. Запаліть свічку, прочитайте молитву й попросіть захисту від невдач, спокус та вад.

Дістаньте амулет з води, покладіть в чисту серветку, загорніть та сховайте під подушку на ніч. Носити потрібно весь час.

Водохресна вода, також, добре допомагає хворій людині полегшити стан, а щоденні вмивання, добре впливають на здоров’я, як фізичне так і психічне.