Як зняти кільце, з набряклого пальця. 4 прості та дієві способи

Якщо обручку довго не знімати, то іноді її можна просто не зняти. Механічними зусиллями можна тільки нашкодити, бо це призведе до набряку пальця.

При критичних станах, якщо палець набряк та посинів, варто звернутися за допомогою до лікарів.

Однак, існує багато дієвих засобів, які зможуть допомогти вирішити цю проблему.

Змащування.

Для цього візьміть будь-яку маслянисту чи в’язку рідину або скористайтеся засобом для миття посуду, шампунем, вазеліном, вершковим маслом та рослинною олією. Змастіть палець в районі прикраси та перемістіть її в різних напрямках, щоб засіб гарно розподілився на шкірі. Після обережно потягніть прикрасу з пальця прокручуючи по колу.

За допомогою зубної нитки.

Часто цей метод застосовують в службі порятунку. Візьміть зубну нитку, яка має створити «подушку», для переміщення прикраси та звичайну дерев’яну зубочистку.


  1. За допомогою зубочистки, яку запустіть між обручкою та пальцем, досить туго намотуйте зубну нитку до самого суглоба, краї нитки залиште вільними. Робити це потрібно швидко, щоб палець не посинів.
  2. Візьміть за вільну частину нитки зверху обручку й починайте її розмотувати, воно має переміщатися по пальцю вниз. Якщо не вдалося й палець занімів та синій негайно розріжте нитку.

За допомогою холодної води.

За допомогою холоду зменшується набряк тканин. Тому, опустіть руку з набряклим пальцем з прикрасою в ємність з холодною водою та покладіть туди декілька льодяних кубиків. Після обережно зніміть кільце з пальця.

За допомогою піднятої вгору руки.

Якщо під прикрасою палець ще не сильно набряк, то можна підняти на 5-10 хвилин вгору руку, щоб з неї кров опустилася вниз й зменшився на пальці набряк.

Декілька корисних порад:

Якщо таке сталося не панікуйте та різко не смикайте кільце.
Якщо прикрасу не вдається зняти, бо заважають шкірні складки біля суглоба, тоді просто розтягніть пальцями шкіру, потягнувши її вверх з-під кільця.

Можна самостійно розпиляти прикрасу надфільом, підклавши під нього шматок м’якої тканини, щоб захистити шкіру пальця.