Яка Ікона вас захищає

Із давніх давен, наші предки молилися до святих ікон в надії захистити дітей, отримати довгоочікуване зцілення, чи зберегти вдома мир та добробут. Та нажаль, в часи соціалізму було майже знищено українську самобутність, релігійність була замінена на ідеологію а наше релігійне історичне коріння «вирубане» сокирою атеїзму та невіри. І не зважаючи на це, наша нація змогла зберегти саме головне, що є у людини — ВІРУ, віру в Госпда нашого Ісуса Христа, у Матінку Божу, Ангелів, які допомагають кожній людині, яка звертається з щирою молитвою.

Так які ж ікони мають бути саме у вас вдома? До кого перш за все треба звертатися з молитвою?

Помандрувавши просторами інтернету ми знайшли для вас інформацію про ті ікони, які підходять вам по даті вашого народження.

Ваш ангел — охоронець і ікона — заступниця за датою народження:

Людей, які народилися з 21-го січня по 20-те лютого беруть під свій захист святі Афанасій і Кирило, а з молитвою найкраще звертатися до ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

А людей, які народилися з 22-го грудня по 20-те січня, захищає ікона Божої Матері «Державна», і ангели-охоронці: святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський.

Народжених з 21-го січня по 20-те лютого беруть під своє Ангельське крило святі Афанасій і Кирило, а захищають їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

У християн народжених з 21-го лютого по 20-те березня заступницею перед Господом нашим — Ікона Іверської Божої Матері. А їх охоронці — святий Алексій і Мілентій Антіохський.

Якщо ви народжені з 21-го березня по 20-те квітня неодмінно благайте про захист у ікони Казанської Божої Матері, і у охоронителів — святих Софронія та Інокентія Іркутських, а ще у Георгія Сповідника.

Тих, хто народився 21-го квітня по 20-те травня захищають ікони — «Споручниця грішних» та Іверської Божої Матері А святі Стефан і Тамара, а також апостол Іоанн Богосолов беруть їх під своє Ангельське крилоЯкщо ж день народження у вас з 21-го травня по 21-ше червня то неодмінно звертайтеся з молитвою до ікони Богоматері «Стягнення загиблих», а також «Неопалима Купина» та «Володимирська». Ангели-охоронителі — святі Олексій Московський і Костянтин.

Всі, хто народжений з 22-го червня по 22-ге липня можуть просити заступництва у ікони «Всіх скорботних радість» та Казанської Божої Матері. А святий Кирило — їх невідступний ангел охоронець.

Для народжених з 23-го липня по 23-тє серпня є своя заступниця — ікона «Покров Пресвятої Богородиці. А охороняють їх Святий Миколай Угодник і Ілля-пророк.

Християнам народженим із 24 -го серпня по 23-тє вересня неодмінно треба благати про захист у ікон «Неопалима Купина» і «Страсна». Ангели-охоронителі у них — святі Олександр, Іван та Павло.

Для тих, чий день народження випадає з 24 вересня по 23 жовтня слід просити прихисту у ікон Почаївської Божої Матері «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього». Їх незмінний Ангел -охоронець —  святий Сергій Радонезький.

Пресвяті ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська», мають найбільшу силу для народжених з 24 жовтня по 22 листопала. А охоронцем у цих людей святий Павло.

Найкраще благати про допомогу та заступництво у ікон Божої Матері «Тихвинська» і «Знамення», тим, чий день народження випадає з 23-го листопада по 21-ше грудня а святі Миколай Угодник та Варвара є їхніми незмінними ангелами-охоронителями.