Яка саме ікона захищає людину за її датою народження

В кожного християнина є янгол-охоронець та ікона, яка його захищає. Головне вірити та просити про допомогу.

Яка саме ікона захищає людину за датою народження:

Віряни, які були народжені з 21 січня по 20 лютого повинні просити допомоги в ікон Богоматері «Володимирська» та «Неопалима Купина», а захисниками є святий Кирило та святий Афанасій.

Віряни, які були народжені з 21 лютого по 20 березня повинні просити допомоги в ікони Богоматері Іверської, а захисниками є святий Мілентій та святий Олексій.

Віряни, які були народжені з 21 березня по 20 квітня повинні просити допомоги в ікони Богоматері Казанської, а захисниками є святий Інокентій, Георгій та свята Софронія.

Віряни, які були народжені з 21 квітня по 20 травня повинні просити допомоги в ікон Богоматері Іверської та «Споручниця грішних», а захисниками є святий Іоанн Богослов, Стефан та свята Тамара.

Віряни, які були народжені з 21 травня по 21 червня повинні просити допомоги в ікон Божої Матері «Стягнення загиблих», «Володимирська» та «Неопалима Купина», а захисниками є святий Олексій й святий Костянтин.

Віряни, які були народжені з 22 червня по 22 липня повинні просити допомоги в ікон Богородиці Казанської та «Всіх скорботних радість», а захисником є святий Кирило.

Віряни, які були народжені з 23 липня по 23 серпня повинні просити допомоги в ікони «Покров Пресвятої Богородиці», а захисниками є святий Миколай та пророк Ілля.

Віряни, які були народжені з 24 серпня по 23 вересня повинні просити допомоги в ікони «Неопалима Купина» та ікони «Страсна», а захисниками є святий Олександр, святий Павло та святий Іван.

Віряни, які були народжені з 24-го вересня по 23-тє жовтня повинні просити допомоги в ікон Богоматері Почаївської, «Воздвиження Хреста Господнього» та «Неопалима купина», а захисником є святий Сергій.

Віряни, які були народжені з 24-го жовтня по 22-ге листопада повинні просити допомоги в ікон Богоматері «Скоропослушниця» та «Єрусалимська», а захисником є святий Павло.

Віряни, які були народжені з 23 листопада по 21 грудня повинні просити допомоги в ікон Богоматері «Тихвинська» та «Знамення», а захисниками є святий Миколай та свята Варвара.

Віряни, які були народжені з 22 грудня по 20 січня повинні просити допомоги в ікони Богоматері «Державна», а захисниками преподобний Серафим та святий Сильвестр.