Яка у вас група крові — така і доля. Що цікавого може розповісти про вас ваша група крові.

Люди, в яких однакова група крові, мають схожі риси характеру — це дослідження проводять і досі японські вчені.

Розглянемо загальні особливості кожної групи.

Група І (0).

Люди з першою групою крові найчастіше оптимісти з сильним духом, впевнені в собі, незалежні, з гарною інтуїцією, але трішки егоїстичні. В них сталева витримка, однак якщо вони роздратувалися, то заспокоїти їх дуже важко. Трудоголіки переважно мають І групу крові.

За дослідженнями, представники з першою групою крові, мають найменший ризик захворіти на рак.

Група ІІ (А).

Люди з другою групою крові креативні, відповідальні, терплячі, серйозні, розважливі, щирі, чутливі та приховують багато секретів й дуже вперті. Вони часто переживають через найменші дрібниці, напруженні та емоційні, це проявляється через притаманну групі велику кількість гормону стресу.

Для того, щоб не мати захворювань серцево-судинної системи, цій групі необхідно займатись спортом та релаксуючими вправами.

Група ІІІ (В).

Люди з третьою групою крові пристрасні, креативні, сильні духом та не пробачають образ. Вони домагаються всього в житті своєю працею, а не пустими надіями. Інколи, представники ІІІ групи, можуть бути безвідповідальними.

Для комфортного життя їм необхідний баланс в емоційному плані. Гнучкість характеру дозволяє швидко адаптуватись в новому середовищі.В харчовому аспекті, люди з третьою групою повинні уникати курячого м’яса та вживати більше яєць, зелених овочів й молочних продуктів з пониженим вмістом жиру.

Група ІV (АВ).

Люди з четвертою групою крові холоднокровні, раціональні, вміють себе контролювати та швидко пристосовуються до нового. Але іноді, вони нерішучі та дуже критикуючі.

Четверта група схильна до розвитку когнітивних порушень, тому постійно потрібно займатись своїм здоров’ям.

Щоб в ранньому віці не стати постійним пацієнтом лікаря кардіолога, їм обов’язково потрібно вести здоровий спосіб життя. Не вживати алкоголь, кофеїн, шкідливу їжу, особливо солоне й копчене та забути про паління.