Яке сміття в жодному разі не можна видаляти з підлоги пилососом, щоб не зламати його

В наш час, у кожній оселі є пилосос. Він може бути звичайним, робот-пилосос або вертикальний. Однак, будь-яким з них деяке сміття краще не прибирати.

Землю та рослини.

Вуличний пісок або ґрунт для рослин пилососом краще не прибирати, бо це просто зажене їх глибоко в килим. А листочки з кімнатних рослин можуть завдати шкоди пристрою. В цьому випадку краще скористатися совком та щіткою.

Скло та кераміку.

Якщо такі уламки спробувати видалити пилососом, можна зламати його. Скло може застрягти всередині шлангу або в двигуні, а також пошкодити ємність для пилу. Краще зберіть уламки віником, а потім промокніть вологою серветкою. Також, можна скористатися широким скотчем для збору дрібних часточок скла.

Попіл, бетонний пил, борошно та тирсу.

Ці види забруднення мають маленькі часточки пилу, який може забити фільтри, що запобігатиме нормальному всмоктуванню. Борошно обов’язково осяде на двигуні пристрою. Прибирайте такі забруднення віником.Рідке та вологе сміття.

Звичайно, існують спеціально призначені для цього пристрої, але не кожен має такий в своїй оселі. Такі види забруднення можуть просто вивести з ладу фільтри, а в пилозбірнику утвориться каша. Також, можливі збої в роботі пилососа, якщо прибирати ним рідину.

Lego.

Монети, скріпки або дрібні іграшки блокують та пошкоджують пилосос всередині. Зберіть їх руками, а вже потім починайте прибирання.

Клейкі предмети.

Блискітки, скотч, клей — це те, що прибирати пилососом не потрібно. Вони блокують роботу фільтрів та двигуна. Також, такі речі можуть почати плавитися всередині, що призведе до порушень роботи електроприладу. Таке сміття прибирають вологою ганчіркою, а клей ПВА можна видалити розчином з мила. Інші види клею видаляються білим оцтом або ацетоном.Волосся.

Воно може забити трубу та застрягти на щітці, що ускладнює всмоктування, а це може призвести до загоряння приладу. Краще одразу прибирати волосся, яке зачепилося за щітку, одразу під час прибирання.