Яких запахів миші бояться як вогню, або як врятувати будинок від гризунів

Гризуни відрізняються, серед інших тварин, прекрасним нюхом.

А ще вони люблять селитися в людському житлі перетворюючи їхнє життя на справжній жах. Позбутися їх дуже непросто. Тому, краще провести якісну профілактику від цих гризунів. Якщо завчасно подбати про те, щоб вони оминали будинок, то не доведеться їх постійно знешкоджувати.

Запах плавленої гуми.

Горіла гума виділяє дуже неприємний аромат, від якого у мишей та щурів виникає паніка й вони відразу втікають від нього. Для цього візьміть стару металеву ємність, покладіть туди шматок гуми й підпаліть її. До цього місця гризуни не повертаються упродовж півроку й більше.

Харчовий оцет.

Запахом харчового оцту можна відлякати шкідливих комах. А ще його аромату не люблять миші. Для того, щоб прогнати мишей з приміщення, варто обробити розчином оцту в кімнаті поверхні. Від концентрованого запаху оцту гризуни миттєво покинуть приміщення.Запах скипидару.

Він має їдучий запах, сильніший за оцет. Ним обробіть всі поверхні в приміщенні. Кращий ефект створює суміш скипидару з гасом.  Від цього аромату гризуни покинуть приміщення назавжди.

Підпалене пташине пір’я, пух чи тваринна шерсть.

Підпаліть в металевій ємності пір’я зі старої подушки, непотрібного пуховика чи з діркою носок з вовни, але не давайте йому повністю згоріти. Те що від них залишилося розкладіть по приміщенню. До попелу, що утворися додайте шпаклівку та посипте їхні «доріжки». Гризунів більше не буде в цьому приміщенні.

Березовий дьоготь.

Намастіть березовим дьогтем звичайні ганчірки та розкладіть їх по закутках.