Огірки користуються чи не найбільшою популярністю серед городників. Агрономи прагнуть отримати багатий врожай цього чудо овочу. Для цього важливо підібрати насіння надраннього та урожайного сорту огірків. Придбати його в наш час не потребує великих зусиль, бо ринок заповнений пропозиціями, а от придбати якісне – велике питання.
Горбкуваті огірки.
На сучасному насіннєвому ринку представлений сорт, який є досить популярним серед покупців – «Кураж F1». Це гібридний тип огірка, який добре родить в залежності від погодних умов та належного догляду. Він може віддати в середньому 30 кг зеленців з 1 кв. м. Огірки люблять добре заправлений поживними речовинами ґрунт, а в процесі зростання й плодоношення потребують постійного підживлення комплексними добривами. Вважають, що цей сорт огірків стійкий до борошнистої роси, кореневої гнилі та частих хвороб цієї культури.
Тепличні огірки.
Серед пропозицій є непогані екземпляри для вирощування у закритому ґрунті. Такі сорти як «Орлик F1» чи «Кадет F1» мають великі показники врожайності, тому рекомендовані до посіву в домашніх теплицях. Є таке твердження, що вищезгадані сорти огірків можуть плодоносити протягом цілого року, головною умовою є постійне внесення органічних та комплексних добрив, а ще постійне й часте зволоження ґрунту.
Гладенькі огірки.
Про цей сорт відомо всім городникам, бо він має багаторічну популярність й дотепер має великий попит. Сорт зветься – «Зозуля F1», який з високими смаковими якостями та дуже довгим й нескінченним плодоношенням. Також, існує великий вибір таких же гібридів, які мають непогані показники врожайності та стійкі до властивих цим овочам хвороб: «Ібн-Сіна F1», «Аль-Біруні F1» та «Абат F1».
Огірки-корнішони.
Так називають огірки, які мають дуже малий розмір плодів або їх ще називають – пікулі. Завдовжки такі огірки не більше 5 см. Це сорти з закордонним походженням, які почали здобувати популярність на теренах нашої країни та представлені в широкому асортименті: «Артист F1», «Еколь F1», «Бобрик F1», «Мурашка F1» та «Щедрик F1».