Який сорт огірків посадити в цьому році, щоб мати гарний врожай.

Дуже популярний овоч на нашому городі – це огірок. Він дуже смачний, чудово освіжає та має багато мікроелементів. Мало хто не любить цей чудовий овоч. Споживають його свіжим, солоним, маринованим та квашеним у капусті. Кожна господиня хоче виростити гарний урожай таких потрібних та цінних плодів. Спочатку потрібно вибрати гарний та урожайний сорт огірків. На насіннєвому ринку представлено так багато сортів, що голова іде обертом. Що потрібно знати для того, щоб купити якісне та добре насіння?

  1. Хто любить огірки горбкуваті.

Є дуже популярний сорт огірка – Кураж F1. Це огірок гібридного типу дасть вам непоганий урожай. В середньому з квадратного метра можна отримати 30 кг хрумких, соковитих, ароматних огірків розміром 12 см. Головне знати та дотримуватись правил по вирощуванню цих овочів. Огіркам потрібно завчасно готувати ґрунт, а надалі годувати поживними речовинами, для того, щоб рослина могла закласти добрий врожай на весь період плодоношення. Сорт цього огірка має високі показники до хвороботворних бактерій таких як: борошниста роса та коренева гниль.

  1. Хто любить тепличні огірки.

Тут також є великий вибір сортів. Наприклад: Кадет F1, Орлик F1 рекомендуються для вирощування в теплицях та є найбільш врожайні ніж інші сорти. Ці огірки плодоносять цілий рік, головне вчасно вносити органічні добрива та поливати.

  1. Хто любить гладенькі огірочки.

Насамперед це всім відомий сорт Зозуля F1. Він має не тільки високі смакові якості, але й неймовірно врожайний. Є непоганий вибір серед гібридів з добрими показниками врожайності та стійкості до хвороби це: Аль-Біруні F1, Ібн-Сіна F1 та Абат F1.

  1. Хто любить корнішони.

Корнішони — це огірки дуже малого розміру, ще їх називають пікулі.  Довжина таких огірків не повинна перевищувати 5 см. З такими властивостями можна обрати наступні сорти: Бобрик F1, Мурашка F1, Артист F1, Еколь F1 та Щедрик F1.