Яким буде цей тиждень для кожного знаку зодіаку, та кому потрібно бути дуже обережним

На цьому тижні настає час для посилення романтичного настрою.

Сильна стать стане більш активною та здатною до великих перемог в коханні. А ще тиждень потребує втрати великої кількості енергії та принесе неочікувані конфліктні ситуації, які будуть ще довго відлунюватися.

Овен.

Для Овнів це досить непоганий період для отримання чималого фінансового надходження. Час нагадати керівництву про підвищення на посаді. Тим часом уникайте можливих конфліктів з колегами через неправильне розподілення бюджетних коштів. Щоб цього уникнути, будьте більш стриманими та відкиньте емоції.

Тілець.

Для Тельців не дуже вдалий тиждень, дуже конфліктний та агресивний. Через свої імпульсивні дії можна все втратити. Тому, дотримуйтеся раніше вибудованої тактики й планів, тільки холодний розрахунок та вчасно знайдені компромісні рішення врятують ситуацію. Але не забувайте й про свій інтерес.Близнюки.

Притримайте свого гострого язика, щоб не нашкодити собі. Особливо це може стосуватися відносин в колективі та з підлеглими. Розумні та авторитетні люди бувають не тільки вищими за вас, а й нижчими. Краще займіться буденною роботою, доведіть задумане до кінця. Менше критикуйте оточуючих, а особливо себе.

Рак.

Ракам на цьому тижні буде дуже складно проштовхнути будь-який проєкт. Тиждень постійних конфліктів з дітьми, колегами та з тими, хто весь час був поряд й кому ви довіряли. Середа й четвер будуть найбільш конфліктними, а наприкінці тижня зустрінете нових знайомих. Які можуть призвести до несподіваних та романтичних пригод.

Лев.

Цей тиждень для Левів може бути складним й напруженим у відносинах з керівництвом та партерами. Тиждень постійних несподіваних сварок, скандалів та конфліктів. Це призведе до сильного емоційного напруження та перевтоми. Щоб впоратися з цим, перемкніться на іншу, більш буденну роботу, щоб відновитися не тільки емоційно, але й фізично. Головне не плутайте особисті справи з професійними. А ще не заводьте романтичних стосунків на роботі, щоб надалі вони вам не заважали.Діва.

На цьому тижні вас все буде дратувати, тому знизьте рівень своєї критики. Не втручайтеся в те, що вас зовсім не стосується, щоб не втратити взаємини з рідними людьми. Краще відпочиньте, зберіться з думками та вирушіть в подорож до нових пригод, а може й романтичних стосунків.

Терези.

Тиждень неочікуваних фінансових проблем та навіть втрат, тому не можна на цьому тижні вкладати кошти в будь-що. Уникайте суперечок через фінансові питання, нерухоме майно чи чиюсь власність. Вступаючи ж в певні конфлікти, будьте здатні цілеспрямовано та виважено пояснити свою власну позицію, й у даній ситуації зможете бути на висоті.

Скорпіони.

Для Скорпіонів цей тиждень буде дуже складним. Поки ви ще здатні бути завзятими та енергійними, сміливо відстоюйте свою справу. Не вступайте в конфлікт з людьми, яких ви цінуєте та любите, бо можете їх втратити. Особисті стосунки вибудовуйте тільки на компромісі, шукайте можливість обговорювати всі складнощі, які виникають.

Стрілець.

Час для обрання занять та спілкування. Конфлікти будуть виникати, але вони ніяк на вас не вплинуть. Фінансові питання на висоті, може з’явитися додатковий дохід чи подарунок. Настає період здійснення непередбачуваних покупок, але одночасно зверніть увагу на своє здоров’я, щоб вчасно уникнути несподіваних та неприємних загострень. Особливо уникайте пліток.Козеріг.

Хтось хоче знищити ваш авторитет, це можуть бути ваші колеги чи група людей. Обережно зі своїми фінансовими витратами, зараз не час щось купувати чи вкладати кудись кошти, бо є ймовірність втрати великих грошей. Пригальмуйте з обіцянками, не можна зараз брати на себе будь-які зобов’язання, особливо, фінансові.

Водолій.

На роботі весь тиждень буде напруженим. Прийшов час довести всім свою професійність й відповідність займаному місцю та здатність брати на себе відповідальність. Зверніть увагу на своє здоров’я, приділіть трохи часу собі та побудьте на самоті.

Риби.

На цьому тижні Риби будуть рятувати свою репутацію та авторитет. Не роздавайте наліво й направо обіцянки, а також не покладайтеся на обіцянки партнерів. Підтримку ж можете знайти тільки серед однодумців, які завжди вас підтримають та підставлять плече. Будьте гнучкішими з діловими та особистими партнерами.