Яким розсолом заливати помідори, щоб були смачні, ароматні та довго зберігалися

Смак, щільність та аромат солених помідорів залежить від правильно приготованого розсолу.

Помідори можна засолювати як холодним, так й гарячим розсолом. Так помідори швидко засолюються та вже через 2-3 дні їх можна їсти. При засолюванні холодним розсолом, помідори трохи довше засолюються – від 3 до 5 днів, але їх смак та аромат виходять більш насиченими. Ззовні помідори виходять щільними, а всередині трішки м’якими з своєрідним маринованим смаком.

Пропонуємо дізнатися, як правильно готувати холодний розсіл для засолювання помідорів.

Скільки потрібно цукру та солі на літрову банку помідорів?

Щоб правильно засолити помідори, потрібно чітко дотримуватися кількості інгредієнтів, які додаються в розсіл. Отже, для приготування холодного розсолу на літрову банку знадобиться 2 ст. л. солі та 1 ст. л. цукру.

Скільки часу засолюються помідори в банці?

Щоб помідори швидше засолювались, банки потрібно закривати звичайними капроновими кришками, після чого залишити їх в темному приміщенні при кімнатній температурі на 14 днів. Як тільки розсіл помутніє, банки з помідорами необхідно віднести на зберігання у підвал або покласти у холодильник.

Скільки потрібно солі, щоб засолити помідори в п’ятилітровій бочці?

Бочкові помідори – це гарна закуска до багатьох страв. Для засолювання помідорів у 5-тилітровій бочці знадобиться 2,5 л. води та 150 гр. кам’яної солі. Після того, як уклали та залили помідори холодним розсолом, потрібно ще додати 0,5-1 ст. л. солі.