Якими іграшками не можна прикрашати ялинку, щоб не притягувати негатив

На передодні Нового року всі починають прикрашати новорічну ялинку різними іграшками, гірляндами, цукерками та іншими прикрасами.

Однак, вважається, що деякі прикраси несуть в собі не тільки позитив, а й негатив. Вони можуть впливати на сімейну атмосферу.

Здавна існували святкові ритуали та спеціальні прикмети.

Головними прикрасами на новорічній ялинці були яскрава гірлянда та різні кулі різного кольору й розміру. Вони створювали на святі атмосферу чарівності та таємничості, а ще вражали своєю пишністю й вишуканістю. Однак, іграшками, які мають химерну  форму не можна прикрашати лісову красуню.

Кулі, які мають матове покриття.

Зовнішнє вони виглядають дуже привабливо, але ці прикраси не можна мати в будинку, бо вони мають негативну енергетику.

Позитивною іграшкою вважалися ялинкові прикраси зі скла. Їх зазвичай й розвішували на новорічних ялинках, від чого в оселі з’являвся чудовий святковий настрій.Їх дзеркальна поверхня відбиває негативну енергетику та заряджає весь простір позитивною.

Кулі, які мають матову чи темну поверхню не мають позитивну енергетику. Матовий та тьмяний їх вигляд не може віддзеркалювати погані дії, думки й вчинки. Вони вбирають весь негатив, але не можуть випустити назовні.

Якщо серед сімейної реліквії виявилися матові прикраси чи отримали подарунки у вигляді темних іграшок, то їх потрібно знешкодити. Влийте в ємність воду, додайте 1 ст. л. солі та опустіть туди іграшки до ранку.

 

Сіль вбере в себе всю негативну енергетику, після якого іграшку слід промити під проточною водою. І тоді тільки можна подібну прикрасу вішати на новорічну красуню.

Іграшки розбиті та тріснуті.

Якщо дуже дорога й прекрасна ялинкова прикраса тріснула чи розбилася, потрібно негайно видалити її з будинку. Навіть невеликий дефект на них здатен принадити зло та зруйнувати мрії мешканців дому на майбутній період Нового року.

Не намагайтеся нічого склеїти, краще придбайте нову прикрасуНоворічні прикраси колір яких не є кольором року.

Новий рік 2022 за астрологією є Чорним Водяним Тигром. Його кольори – це чорний, синій та блакитний. Тому, кольори іграшок також мають бути таких кольорів. А, щоб догодити господарю року придбайте Китайський календар, щоб точно знати про всі улюблені відтінки та кольори.

На Новий Рік всі мешканці землі завжди загадують собі здоров’я та щастя. А щоб всі бажання дійсно здійснилися, потрібно відзначати Новий рік весело в родинному колі. Таку атмосферу допоможуть створити іграшки, які мають позитивну енергетику.