Якої погоди слід чекати у квітні та на Великдень. Синоптики дали детальний прогноз

Великдень у 2023 році припадає на 16 квітня. Багатьох українців цікавить, якою буде погода в цей святий день.

За попередніми прогнозами народного синоптика Станіслава Щедріна та синоптичних сайтів, квітень буде теплішим, ніж зазвичай.

За прогнозами, у більшості областей початок місяця будете холодним, а на Заході України в Карпатах може, взагалі, випасти сніг. Вже з середини квітня буде справжнє тепло, показники термометра показуватимуть майже літню температуру повітря +15… +20 градусів.

А от за попередніми прогнозами синоптичного порталу Гісметео, початок квітня у більшості регіонів розпочнеться з невеликої температури, яка вдень складатиме +8… +10 градусів, а вночі до -1 градуса. Вже напередодні Великодня можна чекати на потепління.

Температура повітря в центральних, східних та південних областях коливатиметься від +17 до +20 градусів тепла.

У західних областях на початку квітня очікується досить тепла денна температура повітря. В Ужгороді температура повітря вдень прогріється до +14… +18 градусів. До Великодня буде стояти сонячна та тепла погода, а от потім слід очікувати на невелике похолодання й періодичні дощі. Будуть дні, коли температура повітря може впасти нижче +10 градусів.

В західних областях температура повітря на Великдень складатиме не більше +11 градусів тепла, а також, очікуються невеликі дощі.