Якою буде зима цього року. Кліматологи розповіли, що очікує на нас цієї зими

Погода в Україні взимку кардинально відрізнятиметься від минулорічної. Кліматологи розповіли, що очікує на нас цієї зими. Вони не спростовують можливі хвилі значного похолодання  та снігу, але й оповіщають про те, що будуть теплі сухі хвилі, які принесе східні течії.

Як розповіла завідуюча відділом прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух — перепади температур можуть бути дуже різкими через вплив на клімат з боку Атлантичного та Північного Льодовитого океанів. Тому, очікувана зима не суттєво відрізнятиметься від минулої. Збережеться суха погода, а опади в достатній кількості випадатимуть лише в окремих регіонах. При цьому зазначила, що опади досить важко спрогнозувати заздалегідь. Тому, більш чітко про це можна буде дізнатись ближче до конкретної дати.А от народний синоптик Леонід Горбань обіцяє українцям сніг та дощі у грудні. В першій декаді місяця нічна температура складатиме близько 0 градусів, а вдень до +5. Перший сніг варто очікувати 6 грудня. Що стосується другої декади грудня, то тут температура становитиме до -11 градусів, після чого знову потеплішає.  В третій декаді очікується знову сніг та сніг з дощем.

Січень, розпочнеться зі снігу та незначних морозів. В середині місяця знову потепліє, після чого очікуються морози до -16 вночі й рясний сніг.

Лютий, також, почнеться з морозів, але температура очікується близько 0. З 20 лютого прийде потепління та мокрий сніг.