Якщо хочете позбутися цвілі в домі раз і назавжди, використовуйте цей засіб

страв, проте деякі господині користуються нею у побуті. Наприклад, содою можна очистити посуд, усунути неприємні запахи, відбілити речі, зокрема позбутися цвілі на різних поверхнях будинку. Отже, пропонуємо дізнатися, як позбутися плісняви за допомогою харчової соди.

Сода проти цвілі.

Гідрокарбонат натрію — це натуральний бактерицидний засіб, який згубно впливає на більшість бактерій та патогенних мікроорганізмів, які знаходяться на поверхні посуду, стінах, тканинах, тощо.

Цвіль має неприємний запах, який дуже шкідливий для здоров’я людини. Позбутися цього запаху звичайним провітрюванням не вийде, необхідно усунути саме джерело — цвіль.

Відомо, що цвіль з’являється від надлишку вологи, яка може накопичуватися на вікнах у вигляді конденсату. Це ідеальне середовище для розмноження й появи плісняви. Тому, щоб уникнути цього явища, потрібно скористатися содою — вона чудово вбирає зайву вологу та погані запахи, а також, стає природним ворогом цих чорних й небезпечних плям на поверхнях будинку. Потрібно просто поставити ємності з содою там, де є велика вологість та наявність цвілі. Сода відмінно поглине в себе вологу та попередить появу цвілі.