Якщо вам здається, що у вашому житті все погано. Прочитайте цю притчу.

Якщо вам здається, що у вашому житті все погано. Прочитайте цю притчу, адже не все що для нас погано, є таким насправді.

Два ангела подорожували і зупинилися на нічліг в будинку багатої сім’ї. Сім’я була негостинна і не захотіла залишити ангелів у вітальні. Замість того вони були укладені на нічліг в холодному підвалі. Коли вони розстиляли ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший ангел побачив це, то запитав, для чого.

Старший відповів:

— Речі не такі, якими здаються. На наступну ніч вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідної, але гостинної людини і його дружини. Подружжя розділили з ангелами небагато їжі, яка у них була, і сказали, щоб ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися. Вранці після пробудження ангели знайшли господаря і його дружину у сльзах. Їх єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім’ї, лежала мертва в хліві.

Молодший ангел запитав старшого:

— Як це могло статися? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім’я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них померла єдина корова. Чому? — Речі не такі, якими здаються, — відповів старший ангел.— Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був клад із золотом. Його господар був грубий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб скарб не був знайдений. Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смерті за дружиною господаря. Я віддав йому корову. Речі не такі, якими здаються. Ми ніколи не знаємо все. І навіть якщо маєш віру, тобі треба ще вселити довіру, що все, що приходить, є в твою користь. А це зрозумієш з часом. Деякі люди приходять в наше життя і швидко йдуть, деякі стають нашими друзями, і залишаються на хвилину.

Вчора — це історія. Завтра — таємниця. Сьогодення — це дар. Життя є велика загадка , і смак кожного моменту неповторний!