Якщо знайшли ці речі на вулиці, в жодному разі не несіть їх до дому

Пропонуємо ознайомитися з переліком знайдених предметів, які не варто приносити в дім.

Грошові одиниці.

Паперові гроші, копійки чи монети будь-якого зразка, можуть легко вбирати погану енергетику людей, що коли-небуть тримали їх у своїх руках. Знайдена будь-яка сума, може «зарядити» вас негативною енергією. Але, якщо вже гроші потрапили вам до рук, намагайтеся відразу витратити їх, щоб не принести біду в свою оселю.

В’язка ключів.

На ключах, ніякої магії бути не може, бо гублять ключі всі, а от приносити в дім різну всячину не потрібно.

Дзеркальце.

Дзеркало завжди вважали магічним предметом, з якими потрібно було правильно поводитись, щоб посилити в приміщенні позитивну енергетику. Чужі ж дзеркала можуть порушувати енергетичне поле людини.

Гребінці.

Іноді, в домі пропадають гребінці, їх можуть цупити для недобрих справ. Більшість людей підбирають чужі гребінці на вулиці та несуть їх додому. Це дуже небезпечно, в разі зараження невідомою хворобою.

Також, людське волосся акумулює енергію й життєву силу. Тому, пасма, що зачепилося на гребінці, може зберігати енергетику та інформацію про господаря. Вона може «передатися» разом з його проблемами іншій людині.

Ріжучі предмети.

Люди часто підіймають ножі, ножиці, шпильки й голки. Про небезпеку, яку несуть в собі ці предмети, ніхто навіть не здогадуються. Це може бути магічним обрядом чи побутовою розборкою. Тому, обходьте стороною вище перераховані предмети.

Мотки ниток.

Знайдений звичайний клубок ниток не варто нести в дім. Спеціалісти попереджають: червону нитку можуть використовувати для оберегу чи як приворот, білу, щоб  очиститись чи провести «світлий» ритуал, а чорною наводять порчу.

Натільні хрести чи іконки.

Це суто особисті сакральні речі, які добре вбирають енергію людини, яка їх носить. Тому, підіймати такі предмети категорично не можна, щоб не забрати весь негатив, помилки та гріхи  цієї людини на себе.

Ювелірні предмети.

Ці прикраси дуже небезпечні для людини, тому що можуть передавати з прийдешнім поколінням будь-яку енергетику. Можуть навіть мати магічні властивості, що дуже погано закінчується.

Вони могли мати символічне значення, бути оберегом чи використовувалися в магічних ритуалах. Викидають обручку, щоб позбутися всіх негараздів сімейного життя. Не тягніть їхні проблеми у свою родину.

Годинники.

Вони дуже чутливі до енергетики їхнього власника. Багато історій підтверджують випадки, коли в час смерті людини, зупинявся його наручний чи настінний годинник. Тому, піднімаючи годинник, ви порушуєте цю енергію та «приміряєте» на себе всі нещастя та хвороби його власника.

Дитячі іграшки.

Будь-які іграшки, особливо саморобні, наприклад ляльки, можуть бути залученими в магічному ритуалі. Часто люди викидають іграшки, щоб позбутися порчі, наведеної на дім, родину або людину. Тому, буде краще пройти повз цих іграшок.