Яку садити розсаду в Травні: коли і що садити, сприятливі дати для посадки

Обов’язково прислухайтеся.

Яку садити розсаду в травні 2019 року — головне питання, яким задається навіть досвідчений дачник. Коли і що посадити у травні, які дати місяця стануть сприятливими для висадки розсади в теплицю або відкритий ґрунт, читайте далі, інформує Ukr.Media.

Травень є найбільш слушним періодом для висадки готових рослин на постійне місце проживання, будь то теплиця або відкриті грядки, варто лише визначитись, з культурами. У травні погода досить тепла, ґрунт прогрівається і цілком підходить для посадок. Однак садівникам і городникам все ж варто враховувати кліматичні умови свого регіону, щоб уникнути заморозків.

У перший тиждень травня необхідно саджати невибагливі і холодостійкі культури: боби, брукву, горох, розсаду капусти, цибуля ріпчаста, морква, пастернак, редис, редьку, ревінь, спаржу, шпинат і щавель, а також стійкі до заморозків декоративні квіти і рослини.

Квіти, які добре приживуться, якщо їх посадити на початку травня: гіпсофіла, настурція, айстри, чорнобривці, волошки, нагідки, мальва, дельфініум.

До кінця місяця погода стає більш теплою, а дні сонячними та тривалими, тому цей період, як жоден інший, підходить для активних занять городніми роботами.В середині травня можна посадити горох, холодостійку квасолю, капусту, картоплю, цибулю на ріпку і зелене перо, огірки під плівку, редис і деякі декоративні рослини.

В останню декаду травня висаджують у теплиці, парники або на відкриті грядки, томати, перці, баклажани та інші теплолюбні культури.