Захищаємо від гнилі та від мошок. Головні секрети зберігання цибулі зимою

У вересні починають збирати цибулю та інші ранні культури. Однак, не всі знають, як правильно зберігати овочі, щоб не з’явилися мошки. Існує один дієвий спосіб, який допоможе уберегти врожай від напасті.

Щоб мошки не злетілися на цибулю, зберігайте її в правильній ємності. В пакетах овоч зберігати не можна, бо в такому випадку він зіпсується через недостатню кількість повітря. Зберігайте цибулю в ємності, що добре провітрюються. Це можуть бути дерев’яні ящики або картонні коробки з отворами. Також, для цього підійдуть капронові колготки.

Якщо мошки вже з’явилися, відсортуйте цибулю, прибравши зіпсовані з них. Покладіть овочі в чисту ємність, а в трилітрову банку налийте невелику кількість води. Покладіть в неї зіпсовану цибулину. Накрийте харчовою плівкою та зробіть отвори. Поставте банку в місці, де багато мошок.

Щоб захистити цибулю від появи непроханих гостей, потрібно просушити цибулю та закладайте на зберігання. Підтримуйте рівень вологості на рівні 80%, а температуру до 22 градусів. При зберіганні в підвалі, температура повітря має становити 1-5 градусів тепла. Покладіть поряд з цибулею моркву, бо вона відлякує мошок.