Замочування огірків перед засолюванням. Як правильно, та навіщо це робити

Зараз не складно відкрити інтернет, знайти рецепт соління, маринування та інших заготівок на зиму. Але у кожної господині є свій особливий спосіб консервування й квашення огірків та інших овочів.

Головною умовою для приготування смачних та хрустких огірків є підготовка їх до цього процесу.

Замочування огірків перед засолюванням.

Багато хто задається питанням, чи варто замочувати огірки перед солінням чи консервуванням.Навіть якщо огірки зібрані з власного городу, безперечно їх потрібно замочити у чистій холодній воді. Що вже говорити про огірки придбані на базарі чи супермаркеті.

При замочуванні огірки наберуться потрібної вологості, що придасть їм хрусткості при консервуванні. Також, у воду вийде гіркота та пестициди, якими поливають огірки в промисловому виробництві. А ще відмокне бруд, якщо огірки були вирощені на землі, а не на шпалері. Замочувати огірки потрібно на протязі 7 годин, потім добре промити та обполоснути під струменем води.Висновок. Кожна господиня вирішує для себе це питання індивідуально, замочувати чи ні огірки. Потрібно враховувати всі ризики, які можуть статися при неякісному приготуванні заготівок на зиму.