Засіб, яки допоможе захистити овочі від хвороб та шкідників і отримати гарний врожай

Більшість городників обирають біопрепарати для своїх рослин. Адже це надійний засіб проти шкідливих комах, бактерій та грибків. Такі натуральні засоби не завдадуть шкоди навколишньому середовищу, людям та тваринам.

Користь триходерми.

Це гриб-антагоніст, який можна зустріти в органічних ґрунтах. Він здатен переробляти залишки рослин, не дає розмножуватися та поширюватися хвороботворним грибкам й робить кращою структуру ґрунту.

Триходерма являється фунгіцидом, яка бореться з грибками та бактеріями. Цей гриб виділяє корисні антибіотики, які вбивають збудники хвороб. Можна забути про борошнисту росу, плямистість, гниль та фітофтору.

Цей корисний гриб прискорює зростання культур та допомагає рослинам харчуватися. Завдяки симбіозу з кореневою системою, зміцнює імунітет рослин, робить їх стійкими до хвороб та підвищує морозостійкість.

Триходерма переробляє складні органічні сполуки, коли потрапляє в ґрунт, завдяки чому рослинам легше їх споживати. Також, завдяки цьому мікроорганізму, утворюється гумус.



Грибок підвищує родючість ґрунту.

Триходерма — це природній гриб. Якщо навмисне видалити його з ґрунту, там почнуть розмножуватися хвороботворні бактерії.

Не потрібно шукати трутовик в лісі, щоб зробити триходерму, коли можна скористатися вже готовими препаратами. Найпопулярнішими є трихоцин, гліокладін, триходермін, трихофіт та трихоплант.

Спосіб застосування:

Для цього 1 ч. л. порошку або 2 таблетки потрібно розвести в 10 л. води й додати 3 ст. л. цукру.  Потім додати азот, фосфор або калій, дотримуючись інструкцій, зазначених на упаковці.

Розчин слід ретельно перемішати та залишити в теплому місці на 5-7 днів. Після цього розведіть 1 скл. розчину на 5 л. води та рясно полийте землю за два дні до висадки розсади. На цей час земля має бути пролитою на 2-3 см.



Ця підгодівля сподобається кожній рослині на городі.

Обов’язково, перед застосуванням триходерми надягніть рукавички. Готуйте розчин в харчовій тарі. Триходерма захистить рослини від грибків, прискорить зріст та розвиток й збагатить ґрунт.