Засіб, завдяки якому пишне цвітіння орхідей — гарантоване!

Використовувати дорогі добрива не доведеться, на допомогу прийде засіб, який можна приготувати в домашніх умовах.

Іноді орхідеї довго не випускають квітів. Проте, знаючи одну хитрість, легко змінити ситуацію. Використовувати стимулятори росту і дорогі добрива не доведеться. Існує бюджетний і загальнодоступний засіб, здатний забезпечити буйне цвітіння. Все, що потрібно — полити орхідею настоєм часникової води. Довгоочікуваної стрілки з квітами чекати після такої стимуляції довго не доведеться, інформує Ukr.Media.

Сила часникової води

Часник, а точніше настій з нього, корисний для кімнатних рослин, особливо для квітучих. Переваг у часникової води чимало. Завдяки їй поліпшується коренева система рослини і стимулюється утворення квітконосу. Крім того, даний настій володіє бактерицидними властивостями, оскільки часник є природним антисептиком і допомагає в боротьбі з хворобами і шкідниками.

Вже через 2 тижні після поливу орхідей часниковою водою можна побачити стрілки.

Секрет приготування часникової настоянки

Складові:

  • 6 зубків часнику
  • 0,5 л води
  • 1/2 таблетки янтарної кислоти
Приготування:

Для приготування необхідно янтарну кислоту розчинити в гарячій воді. Після охолодження видавити через прес часник і додати в рідину. Тепер залишилося перелити все в скляну банку і дати настоятися протягом доби.

Особливості поливу орхідеї

Процідивши часниковий настій, додаємо його в широку ємність із злегка підігрітою відстояною водою. Ставимо в ємність горщик з орхідеєю так, щоб він був покритий рідиною на 2/3. Виливаємо зверху, щоб вологою наситилася вся кора і даємо постояти 1-2 години.

Дістаємо орхідеї з води і переставляємо їх на місце. Водою, що залишилася можна полити інші квіти. Використовувати такий спосіб поливу можна 2-3 рази в місяць. Запах часнику зникає вже через пару годин. А орхідеї отримують масу корисних речовин і насичуються живильною вологою.