Жіночий Гороскоп на 25 березня для всіх знаків Зодіаку

Овен

Новий тиждень почнеться для Овнів, особливо березневих, з душевного підйому. Успіх найімовірніший у сфері, далекій від офіційної і звичної: закордоном, поза ієрархій і заборон. Якщо ви вільні, краще вибрати творчий вектор уваги, пошукати покровителя або орієнтир для духовного розвитку. Якщо ви працюєте в системі, можна знайти оригінальне хобі, що допомагає особистісному зростанню і самовираженню, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям день подарує натхнення у сфері, не пов’язаній безпосередньо з основною сферою їх інтересів. Несподівана удача може випасти вам в справах, пов’язаних з навчанням, розвитком, зарубіжними зв’язками, подорожами, великими ризиками. Можна зустріти покровителя, союзника по авантюрі або в останній момент раптово отримати в складній справі допомогу небес, що межує з дивом. Рутиною сьогодні краще не займатися.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам доведеться поступитися владі з більш впливовою силою. Наприклад, тому, чий авторитет вище. Якщо це друг або людина, благородно грає за правилами, ви опинитеся у виграші, так як отримаєте щедрого партнера-лідера, наставника або захисника. Якщо є сумніви в чужій чесності, варто бути насторожі. Корисно проявити повагу до прийнятих в навколишньому середовищі переконань і традицій.

Рак

Для Раків тиждень може початися зі зростання інтересу до роботи, але і збільшення її об’єму. Не варто відмовлятися від цікавого завдання: не виключено, що це сходинка до вашого кар’єрного зростання або до вигідної престижної дружби з вищестоящою особою. Якщо мова йде про здоров’я, намітиться перспектива лікування, важлива особистість лікаря. Увагу може привернути домашня тварина, що володіє особливими перевагами.

Лев

День дарує Левам щасливе осяяння, прилив натхнення і віри в себе. Наприклад, в свою місію батьків, шанс любові, удачі чи духовного зростання. Актори можуть отримати роль. Леви, які не настільки впевнені в своїх талантах, знайдуть зразок ідеального вчителя, партнера, покровителя, друга або уточнять у своїй свідомості його образ. Варто пам’ятати, що навіть у ідеалу є недоліки, слабкості і «скелети в шафі».

Діва

Сьогодні увага Дів зміщується на їх фізичний будинок або місця, де вони хотіли б жити. Можливо, вас зацікавить інше середовище проживання: спільнота, сім’я, місто або навіть країна. Також, сьогодні в зоні уваги авторитет батьків і старших, мають значення пануючі у близькій вам сфері переконання, традиції, моральні норми. Може намітитися позитивне зрушення: поліпшення житлових умов, прийом важливого гостя.Терези

Терезам зірки радять не пропускати вдалий момент, якщо є бажання налагодити і прояснити відносини. Не варто зволікати з оригінальним жестом, який яскраво демонструє ваші справжні наміри, особливо, якщо вони благородні. Сьогодні можна дати ефектну рекламу, знайти друга, вивести звичний союз на новий багатообіцяючий рівень. З вами будуть щирі. Важлива особиста присутність поруч з потрібною людиною.

Скорпіон

Сьогодні успіхи Скорпіонів моментально зростають від щирої зацікавленості у виконуваній справі і готовності служити ідеї. При цьому мова зовсім не йде про повну безкорисливість і необхідність суворих жертв. Навпаки, за захопленість, відкритість і самовідданість ви будете щедро винагороджені. Плата може прийти у формі матеріального або морального бонусу, наприклад, гарячої подяки.

Стрілець

Для Стрільців це щасливий день, пов’язаний з енергетичним підживленням, духовним зростанням, творчим успіхом, відновленням особистого авторитету та іншими приємними бонусами. В останній момент можливий виграш або любовний успіх. У відповідь на дарунки долі вам варто проявити щедрість і благородство. Важливіше, ніж зірвати куш — позиціонувати себе як особистість, отримати визнання своїх талантів і заслуг.

Козеріг

Цей день допоможе Козерогам сповнитися натхненням морально, але не гарантує зрушень в конкретних практичних справах. Краще використовувати цю добу для пошуків натхнення і прикладу для наслідування, зіткнення з приваблюючим вас духовним ідеалом, знайомства з цікавим світоглядом, проектом або місією. Можливий душевний підйом у зв’язку з домашніми нововведеннями або загальним соціально-політичним фоном.

Водолій

Сьогодні Водоліїв з новою силою поманить щасливе майбутнє. Не виключено, що цьому буде сприяти присутність поруч з вами певної людини. Якщо нещодавно у вашому житті з’явилася яскрава значуща персона, то сьогоднішній прилив ентузіазму буде великою мірою пов’язаний саме з нею. Можливо, це буде ваш друг, сусід, однодумець, вчитель, покровитель або об’єкт симпатій, або все відразу.

Риби

В цю добу Рибам може в черговий раз зрадити здоровий глузд і почуття реальності. Вас здатна поманити мета, яка поки поза зоною досяжності. Ви можете не помічати перешкод і подумки святкувати успіх, тоді як в дійсності на вас все ще чекає довгий шлях і копітка робота. Бажано спокійніше ставитися до перших кроків і разових успіхів, хоча недооцінювати їх теж не варто.