Жіночий гороскоп на серпень 2019 року. Дізнайтеся що для вас підготував останній місяць літа.

Гороскопи — наші добрі порадники, які допомагають нам розпланувати майбутнє так, щоб воно було щасливим. Дотримуючись прогнозів астрологів, представниці прекрасної половини людства зможуть заручитися підтримкою небесних світил на весь серпень. 

Серпень 2019 року сприятливий місяць. Зірки і планети створюють сильний і творчий енергетичний фон. Правда, не завжди вони підсилюють ті риси, які традиційно пов’язують з жіночою силою Інь: так, Марс відчуває себе досить впевнено, що додасть нам всім бажання рватися в бій і змагатися один з одним. Сонце у Леві також пробудить лідерські якості в представниць прекрасної статі. Втім, чи можемо ми вважати, що це погано? Багато жінок не відмовляться в серпні від можливості стати впевненіше в собі, зміцнити фінансове становище або піднятися по кар’єрних сходах. Джерело

Жінка-Овен
Дівчатам і жінкам, народженим під егідою Овна, світить місяць, повний активних дій, змін, амбітних запитів і яскравих моментів. Багато Овнів відправляться у відрядження або поїздки, які змінять розстановку сил на фінансовому полі. Краще не відкладати важливі справи і брати бика за роги за перші два тижні серпня: потім енергетика поступово піде на спад під дією різних аспектів планет, і Овни просто видихаються раніше, ніж досягнуть заповітної мрії.

Жінка-Телець
Представницям Знака Телець належить імпровізувати в серпні, до чого деякі виявляться не готові. Не варто боятися і переживати: краще зробити не зовсім вірні дії, ніж втратити всі козирі з рук, зазівавшись в відповідальний момент. Тельцям важливо триматися ближче до перевіреним людям, так як підтримка їм не завадить. Кінець місяця ознаменується ослабленням позицій Венери: з 21 числа Тельцям не варто чекати, що все піде за планом. Іноді план доведеться переписувати на ходу, і Тельці, які впораються з цим, будуть пожинати в 2019 році плоди успіху.

Жінка-Близнюки
Жінки цього Знака Зодіаку вміють інтригувати протилежну стать, притягувати до себе увагу в суспільстві, експериментувати і вміло застосовувати креативні здібності, щоб піднятися по кар’єрних сходах. Але в серпні астрологи радять Близнюкам діяти продумано і чітко. Чи не зашкодить планування, причому як в плані фінансів, так і, наприклад, саморозвитку. З чітким планом на майбутнє простіше зрозуміти, куди рухатися, і відсікати все зайве і другорядне. А спокус у Близнюків в серпні буде чимало, особливо в 20 числах серпня, коли їх планета-покровитель Меркурій почне вступати в аспекти з іншими небесними тілами.Жінка-Рак
Третій місяць літа дарує Ракам можливість переграти минуле, виправити старі помилки, закрити незакриті гештальти і розпрощатися з негативом. Для прекрасної половини людства це особливо важливо, тому що жіноча енергетика мінлива і рухлива, вантаж минулого гальмує її і тягне назад, заважаючи розвитку. Якщо не хапатися за примарні ілюзії минулих нещасливих відносин або шлюбів, токсичних дружніх зв’язків з приятельками, які розпускають плітки за спиною, життя стане тільки простіше. Визначальними стануть дні Молодиків 1 і 30 серпня.

Жінка-Лев
Левиці в серпні можуть зіткнутися з протиріччями і ситуаціями вибору. У сузір’ї Лева в сильних позиціях різні світила, і це, з одного боку, велика удача, а з іншого — великі надії, і щоб вони не виявилися лише повітряними замками, доведеться брати справи в свої руки. Не варто жертвувати своїми інтересами заради інших: можна сильно запустити власні справи, не отримавши у відповідь жодного визнання, подяки або відповідних послуг. Мати трохи здорового егоїзму Левам тільки на руку.

Жінка-Діва
Дівам, які бажають розбудити в собі жіночність або шосте відчуття, а також спрямованим в романтичні сфери, можна оновлювати гардероб, розвивати інтуїцію, ходити на побачення або до стилістів, але все це краще по максимуму зробити до 18 серпня, так як потім в сузір’я Діви увійде Марс. Його чоловіча енергетика має не до медитацій або пробудженню жіночного початку, а до лідерським амбіціям. Так що Дівам-кар’єристка, навпаки, варто покладати надії на другу половину місяця: проекти будуть успішними, а колеги будуть цінувати Дев гідно.

Жінка-Терези
Представниці Знака Ваги, особливо творчі натури, відчують небувалий підйом. Правда, після 21 серпня зростає ризик занадто багато сил вкласти в обдумування, проектування або обговорення майбутніх планів, так і не діставшись до, власне, їх реалізації. Тому астрологи радять Терезам пам’ятати: мрії мріями, а й про повсякденний комфорт забувати не варто. Важливо приділяти трохи часу приземленим і практичним сферам: придивитися до здоров’я, оцінити, чи немає в бюджеті зайвої статті витрат. Такі дії допоможуть Терезам не засмутити свої справи за серпень, прямуючи лише до високих ідеалів.

Жінка-Скорпіон
У прекрасних дам, які народилися під заступництвом Скорпіона, настає час діяти. У цей період жінка-Скорпіон знає, чого вона хоче, як цього доб’ється, які цілі вона переслідує. Неважливо, в якій сфері буде реалізовувати себе Скорпіон: домогосподарки зможуть привести домашні справи в порядок і будуть вражати гостей і рідних кулінарними здібностями і майстерно створеним затишком, бізнес-леді укладуть перспективні договори і не попадуться на хитрощі конкурентів. Але є й ризики: не варто йти до мрії по головах, так як можна пожертвувати заради цього чимось дуже важливим. В середині місяця можливий несподіваний поворот до минулого через активізацію Плутона.Жінка-Стрілець
Серпня ознаменується містичними і таємничими настроями для Стрільців, однак іноді прокидаються сіль — це просто прокидається сіль. Астрологи застерігають Стрільців від зайвої недовірливості. Не варто бачити в усьому погані прикмети і лякаючі знаки. У серпні дамам, народженим під Знаком Стрільця, краще не гадати по кавовій гущі, а зайнятися більш матеріальними справами — ремонтом, роботою, сім’єю або самовдосконаленням. А добрі вісті і щасливі випадки підтягнуться самі собою після 11 числа, коли Юпітер вийде з ретроградності.

Жінка-Козеріг
Планети складаються для дам-Козерогів сприятливим чином, особливо у фінансовому плані: купувати і вкладати належить багато і часто, так що у Козерогів заведуться кошти для досягнення їхніх цілей. Але не всі речі можна буде купити за гроші: в сфері відносин варто прислухатися до жіночого чуттю і не забувати про партнера і близьких, кинувшись кувати залізо для кар’єрної драбини, поки гаряче. 12 серпня Уран стане ретроградним, що посилить чутливість і сентиментальність.

Жінка-Водолій
Дамам цього Знака Зодіаку експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують не забувати про відпочинок і на початку місяця по можливості економити сили. Але це не означає, що Водоліям треба облишити всі свої турботи і пустити справи на самоплив: їм важливо чергувати активну діяльність з хвилинами релаксації, робити відпочинок наповненим і відновлює. Ближче до кінця місяця перед Водоліями встануть відповідальні завдання, які зажадають мобілізації сил, і грамотна робота з власною біоенергетикою забезпечить Водоліїв цими силами.Жінка-Риби
Представницям Знака Риби в серпні краще братися тільки за посильні завдання. Грандіозні плани фрустріруют Риб і приведуть лише до розладів, тому що осягнути неосяжне буде практично неможливо: примхлива і непостійна Венера може сплутати Рибам всі карти. З іншого боку, в цей період можна доводити до кінця старі справи, до яких ніяк не доходили руки, і всіляко «зміцнювати тили»: привнести гармонію в сімейні стосунки, налагодити міцні дружні контакти. Можливі зсуви і в любовній сфері, проте там все залежить не від Риб, а від їх партнерів.