Зима цього року в Україні почнеться рано. Коли чекати першого снігу та заморозків. Синоптики дали прогноз

Останнім часом у всьому світі та в Україні загалом, погода стала нестабільною. Вона міняється з кожним роком все більше й більше.

В цьому році обіцяють перший сніг та заморозки вже наприкінці жовтня.

Синоптики прогнозують, що в другому осінньому місяці погода в Центральній Україні буде змінною — від теплих днів до невеликих заморозків. Всередині жовтня вдень очікується температура до +21°С, а після 21 числа різко знизиться. З 25 по 28 жовтня денна температура буде становити -2°С, а нічна до -5°С.

Народні синоптики прогнозують дощі в жовтні такого числа: 5, 7, 17, 21, 23 та 26. Разом з дощем 26 жовтня можливо очікувати вже й перший сніг. На півдні України можливий сніг вже з 21 по 26 жовтня. В цей період відбудеться різке зниження температури та невеликі заморозки. Стовпчик термометру може опуститися з +12°С вдень, до -2…-4°С вночі.Народний синоптик обіцяє, що серпень ще побалує нас достатньою кількістю спекотних днів. Очікується, що погода в серпні місяці 2021 року в Україні буде набагато теплішою, ніж в попередні роки. Середньомісячна температура може бути +20..+25°С та вище.