Знайте, що просто обурення батьків, діють дуже сильно на дитину. Це вплине на все їхнє життя

Знайте, що прокляття, навіть просто обурення батьків, діють дуже сильно.
І навіть, якщо батьки не проклинали своїх дітей, а просто вийшли через них з рівноваги, обурилися, то у дітей немає потім жодного світлого дня в їхньому житті: все їхнє життя одна суцільна мука. Потім такі діти дуже страждають усе земне життя.

До батьківських прокляття відносяться всі погані слова, сказані нами протягом всього нашого життя, тобто не тільки ті, які сказані: «Я тебе проклинаю», а й такі, як: «дурень, дебіл, недорозвинений, нерозумний, урод, невіглас, на дітях своїх побачиш», та ін. (Негативні слова).

Ми маємо право тільки сказати: «Спаси тебе, Господи, збережи тебе, Господи, допоможи тобі, Господи, та я в тебе вірю, що у тебе все вийде, я радий, що ти прийняв самостійне рішення, але треба було порадитися зі мною … і все в такому дусі (позитивному) ».

Дитя за своєю природою безневинний ангел і, якщо у нього відхилення через погане
виховання, то причина в нас. Шукайте гріх у собі і викорінюйте.
Очистивши себе, автоматично очищується і дитина. Молитва матері за дітьми своїми розганяє всіх бісів від них (біса пияцтва, біса куріння, біса розпусти і т.д.). Молитва матері дістане дитя з дна пекла. Плачте за своїми дітьми, матері, а не проклинайте і Господь все влаштує.

Преподобний Паїсій Святогорець.