10 гарних способів, для застосування зіпсованих колгот. Жінкам на замітку

Статистично, жінки встигають одягнути одну пару панчіх лише один-два рази, після чого вони втрачають свою цілісність та належний вигляд. Тому, ознайомтесь з можливими методами використання зіпсованих панчіх.

  1. Знайдете дрібну згубу.

Нелегко знайти самотужки втрачену сережку чи намистини, які розсипались увсібіч. В такому випадку панчохи допоможуть чи не найкраще. Зафіксуйте тканину на отворі труби пилососа таким чином колготки виконуватимуть функцію фільтра. Таким способом легко зібрати дрібні предмети, які важко помітити на перший погляд.

  1. На довго збережете свіжість цибулі та часнику.

В панчоху покладіть одну цибулину та зав’яжіть поверх вузол, в такій послідовності розташуйте всі овочі та повісьте готові в’язки на кухні чи у коморі.

  1. Позбудетесь нальоту на сантехніці без надмірних зусиль.

Щоб повернути блиск та охайний вигляд, варто недовго потримати панчохи в розчині оцту та одягти їх на кран. Трішки зачекайте, а тоді протріть серветкою поверхню на якій був раніше наліт.

  1. Красуням на замітку.

З панчіх відріжте носок та одягніть його на пальці рук або ніг, рідину для зняття лаку крапніть поверх тканини над нігтями та потріть. Кінцевий результат приємно здивує.  1. Жодного сліду від пилу.

Аби очистити важкодоступні місця від пилу та забруднень,  скористайтесь довгим тонким предметом, можете взяти лінійку чи щось подібне. Загорніть її в тканину панчохи та в лічені секунди приберіть пил в найвужчих щілинах.

  1. Взуття та дзеркальні поверхні блищатимуть.

Матеріал з якого виготовлені колготи є безворсовим, тому не лишить жодного сліду на глянцевих поверхнях. Саме його рекомендуємо для полірування вікон, дзеркал, а також взуття.

  1. Сухе взуття – запорука тепла.

Візьміть суміш для наповнення котячого лотка, помістіть у панчоху та в такому вигляді вставте наповнювач всередину черевиків на ніч. На ранок взуття знову буде сухим.

  1. Резинки для волосся.

Для цього розріжте панчоху на смужки, скрутіть та отримаєте м’які й еластичні гумки, які не перетискатимуть волосся.

  1. Захист делікатних тканин.

Шовк та атлас дуже вибагливі тканини, механічне прання яким може піти не на користь. Аби зберегти улюблені делікатні речі, перед пранням вкладіть їх у панчоху та зав’яжіть у вузол.

  1. Чисті поверхні одягу.

До колготок притягується не лише порох, а й шерсть домашніх улюбленців. Достатньо провести рукою огорнутою нейлоном по одягу, як шерсть вмить збереться на так званій рукавичці.