30, 40 або 60 градусів: як правильно вибрати режим прання. Багато господинь роблять це не правильно

Не кожна господиня знає як правильно обрати температурний режим для прання. Однак, є деякі правила, а також, етикетка виробника на одязі, що вказує, при якій температурі можна прати ту чи іншу річ.

30 градусів.

Для цього режиму обирайте легкий синтетичний одяг, до якого відносяться блузки, футболку, светри з поліестеру або нейлону. Також, при низькій температурі можна прати шовк та шерсть. До них відносяться блузки, сукні та речі з вовни, які мають низьку ступінь забруднення. При 30 градусах можна прати кольорові речі, що вицвітають. Ще для такого прання підходять речі, що звужуються або деформуються при контакті з гарячою водою. Одяг з прикрасами — нашивки, бісер, стрази та інші декоративні елементи.

40 градусів.

Для прання при 40 градусах підходять футболки, світшоти, джинси, штани з бавовни, спідня білизна, шкарпетки, куртки чи пальто з синтетичним утеплювачем.

60 градусів.

Для прання при температурі 60 градусів підходить постільна білизна, рушники, мочалки. Також, при 60 градусах можна прати білий одяг й речі, що сильно забруднюються та накопичують бактерії.

Перед пранням, обов’язково, ознайомтеся з етикеткою на одязі та дотримуйтесь рекомендацій виробника. Це збереже колір та якість речей, а це сприяє їх довгому терміну служби.