5 дієвих способів, щоб змусити орхідею квітнути цілий рік

Усім квітникарям відомо, що орхідея потребує великої уваги та зусиль, щоб зацвісти. Пропонуємо декілька методів, перевірених на практиці, які стануть у пригоді для вирощування такої рослини.

1 метод.

Горщик з орхідеєю має дуже гарний дренаж, наслідком чого є швидке стікання води та нестача її для насичення коренів. Зверніть увагу на колір коріння, якщо воно не світло зелене, то це нестача вологи. Для вирішення цієї проблеми, поставте горщик з квіткою у ємність заповнену водою, залиште на 10 хвилин, потім долийте ще води та не чіпайте ще 10 хвилин. Після чого вийміть квітку та залиште для стікання води. Поставте на звичне місце та дайте спокій протягом 2 тижнів. Через пів місяця процедуру можна повторити.2 метод.

Створіть стресову ситуацію для квітки, залишивши її без поливу. Однак, підходьте до цього методу з розумом. Якщо у звичайних умовах поливали рослину один раз на тиждень, то 2 тижні без поливу буде достатньо.

3 метод.

Змініть місце перебування квітки. Перенесіть до іншої кімнати або у місце де різниться температура у районі 2-3 градусів на відміну від звичного знаходження.

4 метод.

Після поливу, почекайте поки стече вода та перенесіть квітку у темне місце на 2 тижні. Після 14 днів вийміть орхідею, полийте водою та виставте на саме світле місце на вікні.5 метод.

Зробіть розчин з 1 табл. Бурштинової кислоти на пів літра води. Впродовж 2 тижнів обприскуйте засобом всю орхідею разом з ґрунтом.