Чим краще підгодувати півонії, щоб бутони були великі та гарні

Щоб півонія цвіла довгий час та радувала своєю красою, потрібно правильно організувати підгодівлю рослини.

Підгодівля у фазі бутонізації.

Підживлення півоній в період бутонізації, забезпечить рослину мікроелементами необхідними для її рясного цвітіння. Особливою популярністю у квітникарів користується наступний рецепт.

На 10-літрове відро води візьміть 1 літр настою коров’яку та 2 ст. л. нітрофоски. Цього добрива буде досить в кількості 2 ст. л. на 10 літрів води.

Готовий розчин використовуйте для проведення кореневого підживлення. Норма витрати становить 7 літрів на один дорослий кущ.

Також, в період бутонізації на користь піде проведення обприскування рослин препаратом «Бутон». Для приготування робочого розчину використовуйте 1 грам препарату на 1 літр води.



Підгодівля в період цвітіння.

У період цвітіння, півонії потребують надходження до них фосфорно-калійних добрив. Вони не тільки роблять цвітіння більш яскравим й інтенсивним, а й більш тривалим.

Для приготування добрива використовуйте аміачну селітру, сірчанокислий калій та суперфосфат по 20 грамів кожного інгредієнта. Зазначену кількість компонентів додайте до 10 літрів води. Цієї кількості добрива досить для підгодівлі 3 кущів.

Поради по вирощуванню півонії.

Для того, щоб досягти максимально тривалого цвітіння півоній, необхідно створити відповідні умови.

Для цього потрібно регулярно проводити візуальний огляд кущів й при виявленні насіннєвих коробочок видаляти їх. Коли півонії починають в’янути, необхідно звільняти рослину від відцвілих суцвіть та зів’ялих бутонів. В такому випадку півонії не стануть витрачати свої ресурси на насіння.



Півонії невибагливі та невимогливі. Однак, щоб виростити великі й пишні квіти, доведеться приділити рослині певної уваги. Продовжити надзвичайно гарний період цвітіння допоможуть підгодівлі, проведені на стадії бутонізації та безпосередньо під час цвітіння.

Чим краще підгодувати півонії, щоб бутони були великі та гарні