Чим краще підгодувати перець, щоб він гарно розвивався та був великий

У відкритому ґрунті, за перцем потрібно добре доглядати. Проводити часті поливи у спекотні дні, вчасно підгодувати, правильно сформувати кущ видаливши непотрібні пасинки, регулярно прорихлювати навкруги кущів ґрунт, проводити профілактику й лікування та захищати від шкідників.

Правильний полив.

Вперше, проводити полив перцю у відкритому ґрунті, потрібно після його посадки, вдруге — через тиждень, далі поливати раз на тиждень. В період збирання врожаю поливи проводять після кожного зняття перців з кущів. Як тільки рослини почали знову рясно зацвітати, проведіть полив грядок.



Підживлення.

Підживлюють перці не менше трьох разів за період вегетації. Застосовують комплексні препарати, до складу яких повинні входити азот, фосфор та калій.

Перше підживлення проводять через 14 днів, після висадки розсади в грядку. Друге в період масового зав’язування плодів, далі через 3 тижні після останнього підживлення.

Бажано, ще підгодувати перець комплексними мікро та макроелементами. Після них перці розвиваються дуже швидко, а якість плодів стає набагато кращою.



Захист від сильної спеки.

В останній час спека стоїть по всій території країни, тому захищати грядки з перцем потрібно однаково де, на півдні чи на півночі. Для цього потрібно притіняти рослини за допомогою спеціальних сіток чи висаджуючи високорослі рослини у вигляді куліс, щоб захистити рослини від пекучого сонця. Можна ще встановити на грядці високу жердину приблизно метрів 2,5 у висоту з прикріпленою «вертушкою». Коли стоїть велика спека, потрібно включити цю вертушку, холодна вода знизить температуру навколо та заодно поллє грядку.

Рихлення ґрунту.

Після кожного поливу перців, потрібно рихлити землю навкруги, щоб не утворювалась кірка та рослини могли дихати.

Полоти грядки від бур’янів потрібно своєчасно.

Чим краще підгодувати перець, щоб він гарно розвивався та був великий