Чим підживити петунії в липні, щоб радували своїм пишним цвітом до середини осені

Петунії не примхливі в догляді, але з часом їх зростання може уповільнитися, рослини жовтіють та дають менше бутонів. В такому випадку можна використовувати лимонну кислоту. Особливої уваги петунії потребують в липні.

Полив.

Поставте рослини у світлому місці, але не під прямими сонячними променями. Полив краще проводити вранці та ввечері. При температурі 25 градусів тепла обприскуйте рослини водою раз на 5 днів. Петунія не любить протягів, інакше квіти та пагони почнуть опадати.

Підгодівля.

В період першого цвітіння рослинам потрібно багато поживних речовин, тому в липні двічі проводиться коренева підгодівля сечовиною. Для приготування розчину на 10 літрів води додайте 10 грамів речовини. Це прискорює нарощування зеленої маси та сприяє другому цвітінню. Після появи перших бутонів, підгодівля припиняється.

Також, можна приготувати іншу підгодівлю. Для цього знадобиться 0,1% розчин монофосфату калію. Таке добриво захищає рослини від різних захворювань. Підгодівля органічними добривами в липні не проводиться, інакше квітів на кущах стане значно менше. Якщо рослина погано виглядає, це свідчить про нестачу заліза, від чого петунія може загинути. В такому випадку знадобиться спеціальний розчин з 5 грамів лимонної кислоти, яку розчиняють в 2 літрах води. Також, додайте 8 грамів залізного купоросу. Поливайте розчином землю по мірі її висихання, але уникайте потрапляння на листя.

Також, лимонну кислоту використовують в профілактичних цілях. Додайте лимонної кислоти на кінчику ножа на 1 літр води. В ній міститься багато вітамінів та інших корисних компонентів, які добре впливають на розвиток петуній. Це безпечна добавка, бо не містить агресивних елементів.