Чому розсіл стає каламутним. 4 головні помилки консервації огірків

Каламутний розсіл у банках з огірками може з’явитися через допущення кількох помилок під час консервування.

Пропонуємо дізнатися про 4 основні помилки, через які розсіл може стати каламутним.

Чому розсіл стає каламутним?

  1. Причина перша — повітря у банці. Якщо були використані неякісні, пошкоджені кришки або закочувальний ключ для консервування не герметично закриває банки, то через це може потрапити в банку повітря, що робить розсіл каламутним.
  2. Причина друга — відсутність стерильності. Стерилізувати потрібно не лише банки, але й кришки. Таким чином, вбиваються всі бактерії, які можуть спричинити каламутнення розсолу.
  3. Причина третя — неякісні огірки. Так, через неякісні огірки, які містять велику кількість нітратів, розсіл може стати каламутним. Тому, важливо вибирати для консервування свіжі, тверді та цілі огірки, які вирощені екологічно-чистим шляхом, без використання хімії. Плоди, обов’язково, потрібно мити, а краще замочити на деякий час у воді перед тим, як відправити їх у банку.
  4. Причина четверта — неправильні умови зберігання. Якщо заготівлю зберігати при неправильній температурі, то розсіл у банках може покаламутніти. Консервацію необхідно зберігати в темному та прохолодному приміщенні, де температура повітря не перевищуватиме +7 градусів за Цельсієм.
Чому розсіл стає каламутним. 4 головні помилки консервації огірків