Для чого тримати крупи в холодильнику, та яка від цього користь. Господиням на замітку

Багато хто замислювався над питанням, як правильно зберігати крупи. Деякі господині їх заморожують та ефективно відлякують шкідників за допомогою спецій та цитрусових.

Зберігати крупи нелегко. Іноді в них може завестися моль або жучки. Ці комахи можуть з’явитися в крупі ще на складі, а потім потрапити в будинок. Тоді вони почнуть розповсюджуватися по інших продуктах. Щоб вберегти свої запаси, потрібно знати правила їх зберігання.

Існує декілька способів зберігання круп, які надають захист від псування.

Заморозка.

Крупи можна заморозити. Якщо в морозилці є вільне місце, можна покласти туди крупи, щоб захистити їх від шкідників. Личинки та комахи не можуть жити в холодних умовах. Однак, зберігати рис в морозильній камері не можна, інакше в процесі варіння він розповзеться.

Фольга.

Зробіть кульки з фольги та розкладіть по пакетах з крупою. Також, можна використовувати металеві предмети типу ложки або виделки.

Спеції.

Залиште на полиці з крупами часник, гострий перець або лавровий лист. Комахам це точно не сподобається та вони пройдуть повз.

Цитрусові.

Покладіть в крупу шкірку цитрусових. Проти молі підійде лимонна або апельсинова шкірки.

Зберігання у відповідних ємностях.

Щоб крупи не зіпсувалися, зберігайте їх в скляних ємностях, які герметично закриваються.
Якщо комахи все ж таки з’явилися, їх слід позбутися. А після цього протерти полички оцтом, щоб знищити личинки, які можуть залишитися в важкодоступних місцях.