Дріжджі — натуральне добриво, яке збільшить ваш врожай. Як правильно застосовувати

Хто не знає такий продукт, як дріжджі. Вони містяться у хлібно-булочних виробах, різній випічці, хлібному квасі та в інших продуктах харчування. Основними корисними елементами дріжджів є грибки, в них багато білків, амінокислот, макро- й мікроелементів та органічного заліза. Завдяки ним, останнім часом дріжджі частіше застосовують у  садівництві, як органічне добриво.

Їх використовують для підживлення рослин, результати впливу на розвиток та ріст садових культур помітно вже через тиждень.

Властивості дріжджів:

  • Підвищують витривалість розсади, при недостатньому освітленні;
  • Прискорюють темп росту вегетативної маси рослин;
  • Посилюють кореневе утворення;
  • Сприяють кращому укоріненню живців та пагонів рослин;
  • Є живильним джерелом природніх корисних бактерій, які допомагають підвищити імунітет рослинам;
  • Є стимулятором росту для розсади.

Дріжджі, також, є гарним добривом, за рахунок грибків, які в них містяться. Вони покращують якість ґрунту, насичуючи ґрунтовий комплекс азотом та калієм.

Дріжджове підживлення.

Дріжджі придбайте у магазині сухі, пресовані або продукти в яких містяться дріжджі.

Візьміть рослинні залишки – це можуть бути бур’яни, картопляне або помідорне бадилля, лист з листових порід дерев, кропива, чистотіл, стрілки часнику та гілки хмелю.
Приготоване таким чином добриво з додаванням дріжджів та хмелю — ідеально та  посилено зброджує настій й виробляє велику кількість азоту.

Рослинні суміші використовуються для різних видів рослин, які ростуть на присадибних ділянках.

Дріжджове добриво для помідорів.

Дріжджове добриво, звичайно, не може замінить NPK — комплекс, який потрібний рослинам на протязі усього періоду їх росту та вносять його до ґрунту в суміші з мінеральними та органічними добривами.

Дріжджі ж стимулюють ріст рослин, як БАД, на які не здатні інші добрива.

Підгодовування помідорів проведіть після вкорінення розсади, через тиждень від пересадки в землю та перед цвітінням. Для молодих рослин внесіть 0,5 літра суміші, а для дорослих кущів не менше 2 літри.

Візьміть: сухих дріжджів 10 грамів, курячого посліду 500 мл, деревного попелу 500 грамів, води 10 літрів, цукру 5 ст. л. та все ретельно перемішайте.

Отриманим розчином не можна користуватися в чистому вигляді, його необхідно розвести 1:10 водою. Після чого внесіть під помідорні кущі та беріть лійку з ситечком. Не лийте розчин під корінь, а зволожуйте стовбурове коло по контуру.

Дріжджове добриво для огірків.

Застосовуйте добриво на основі дріжджів на початку вегетації та в період плодоношення. Вносити дріжджовий розчин під огірки необхідно двічі.

Добриво для кімнатних квітів.

Щоб ваші домашні петунії та бегонії росли як на дріжджах, підживіть їх настоєм. Підживлені дріжджами рослини швидко повернуть свою пишність та цвітіння.



Візьміть: сухих дріжджів 10 грімів, цукру 3 ст. л., води 10 літрів та все ретельно перемішайте.

Витримайте 2-3 години в теплому місці, щоб розчин злегка перебродив. Далі, отриманий розчин, розведіть водою 1:5, полийте ґрунт в горщиках з квітами.
Квіти, що ростуть у саду підживлюють таким же розчином.

Застосовуйте такий настій для хризантем, ірисів, гладіолусів, півоній, троянд. Він зміцнить імунну систему рослин та посилить закладання майбутніх квітконосів. Підземні органи значно збільшатся в розмірі. Троянди обробляють двічі, на протязі усього вегетаційного періоду. Це додасть їм сильнішого аромату та захистить від зимових морозів.