Ефективний метод розмноження орхідеї за допомогою діток. Як правильно це робити

Пропонуємо ефективний метод розмноження орхідеї, який дасть 100% результат. Для нього потрібний пакет з поліетилену, добриво та мох сфагнум. Пакет має виконувати функцію теплиці, де будуть відтворені вологі та теплі умови для розвитку діток. Мох сфагнум буде виводити зайву вологу та утримувати її у приміщенні. У теплиці не має бути великих крапель води, які потрапляючи на квітконос провокують його гниття.

Між мішечком та квітконосом потрібно утворити кишеню з повітря. Не повинно бути контакту між ними, бо це може призвести до зараження грибком. Іноді теплицю слід провітрювати, для цього достатньо просто розстібнути застібку поліетилену, впустивши всередину повітря.

Наступний крок — це лікування пагінців азотними добривами. Візьміть пульверизатор або піпетку та капайте розчином добрива на дітку. Порції мають бути невеликі.

Обробивши орхідею та одягайте знову поліетилен, створюючи повітряну кишеню. Контролюйте надалі зростання потомства, не забуваючи час від часу провітрювати та підгодовувати.